Продажі смартфонів впали на 6%, але на 2019 рік прогнозують їх зростання

pixabay.com

Про пише видання Engadget з посиланням на дані IDC.

Важливою причиною падіння продажів смартфонів аналітики компанії уважають зниження популярності гаджетів від Samsung, на яку зараз припадає понад 20% світового ринку смартфонів і яка є лідером на ньому. Південнокорейська корпорація за рік скоротила свої поставки смартфонів на 13,4%.

Скорочення поставок триває четвертий квартал поспіль, що викликає питання про майбутнє ринку. На найбільшому споживчому ринку смартфонів — в Китаї, на який припадає приблизно одна третина світових поставок, — попит падає шостий квартал поспіль. «Високий рівень проникнення, разом з виликами непростих часів у економіці, повільнив найбільший у світі ринок смартфонів», — каже аналітик Райан Рейт.

У компанії повіломили, що завдяки пристроям P20 Pro китайська компанія Huawei випередила американську Apple, і стала другим за величиною виробником смартфонів у світі. Експерти компанії прогнозують, що протистояння цих компаній продовжиться в наступному кварталі. Адже Apple тільки почала продавати iPhone XR, а Huawei випустила Mate 20 Pro, й обидва пристрої вже отримали схвальні відгуки й обіцяють набути широкої популярності.

В першу п'ятірку компаній-виробників смартфонів увійшли також китайські Xiaomi і OPPO. Xiaomi збільшила продажі на 21,2% до 34,3 млн штук, а частка компанії на ринку виросла до 9,7%. Тоді як OPPO скоротила продажі на 2,1% в річному вираженні до 29,9 млн смартфонів, але при цьому її частка на ринку досягла 8,4%, зрісши на 0,3%.

У IDC припускають, що ринок смартфонів почне відновлюватися в 2019 році і в надалі — в короткостроковій перспективі. Це, на думку експертів, станеться завдяки тому, що виробники зробили ставку на 5G і нові технологічні рішення, наприклад, кілька камер. 

Нагадаємо, повідомлялося, що торік продажі телефонів з кнопками у світі вперше показали ріст за останні кілька років — на 5%.

Раніше «Детектор медіа» також писав про тренд свідомої відмови від смартфонів.

comments powered by Disqus