Оновлення Chrome дозволило задарма читати західні ЗМІ у режимі інкогніто

pixelprivacy.com

Як пише The Verge, 30 липня вийшла нова версія браузера Chrome. Тепер, за твердженнями розробника «Гугла» Пола Айріша (Paul Irish), сайти не зможуть слідкувати, у якому режимі користувачі заходять на їхню сторінку.

«Режим інкогніто можна було відслідковувати роками… У Chrome-76 ми це виправили. Приносимо свої вибачення за те, що скрипти могли бачити ваш режим браузера», — пише Пол Айріш.

Мова йде про режим інкогніто, який дозволяє обходити на багатьох сайтах видань режими платної підписки (paywall) і читати матеріали задарма. Раніше ЗМІ відслідковували такі маніпуляції і закривати доступ до матеріалів навіть у режимі інкогніто. Однак після оновлення Chrome доступ у режимі інкогніто знову буде відкритий до контенту багатьох медіа.

«Це буде боляче для таких видавців, як The New York Times, які застосовували ці схеми для виявлення користувачів, які читали нескінченну кількість історій задарма, і змушували їх платити за підписку», — пише The Verge.

Також у новій версії браузера посилили блокування Adobe Flash.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, що компанії «Фейсбук» і «Гугл» збирають інформацію про перегляд порно в режимі інкогніто.

comments powered by Disqus