Нейромережа навчилася генерувати зображення несправжніх тварин

Bird in Flight

Автором сайту став розробник Філіп Ванг (Philip Wang), відомий як один із авторів системи на основі штучного інтелекту, що генерує обличчя неіснуючих людей. Ванг не зупинився на людях і через два місяці після запуску сайту ThisPersonDoesNotExistстворив схожий ресурс для генерування зображень котів. Ванг навчав алгоритм, використовуючи різноманітні фотографії справжніх тварин, в тому числі меми і знімки, зроблені як вулиці, так і в приміщенні. Щоб отримати нове зображення несправжнього кота, потрібно просто оновити сторінку сайту.

Розробники з Nvidia попереджали, що нова технологія здатна генерувати зображення тварин, автомобілів і інтер'єрів, але робить це не так досконало, як у випадку зі штучними фотографіями людей. Проблема в тому, що тварини набагато жвавіші за людей і приймають безліч непередбачуваних поз.

«Я зробив сайт, тому що на Reddit люди пропонували мені за це заплатити. Але я зробив це безкоштовно, — каже Ванг в коментарі виданню Invorse. — Генератор поки що не дуже вдалий, з більшою базою вихідних даних можна буде без кінця створювати нові зображення тварин».

Нагадаємо, що система створення неіснуючих людських портретів з’явилася у грудні минулого року. На основі її результатів вже створили гру, яка пропонує вгадати, який із запропонованих портретів зображує реальну людину.

comments powered by Disqus