Мобільний додаток NYT Now для iOS буде безкоштовним упродовж тижня

itunes.apple.com, скріншот

Початок тижня вільного користування NYT Now приурочений до першого Національного дня зацікавлення новинами(National News Engagement Day), що відзначатиметься у США 7 жовтня, повідомив корпоративний сайт видання. Ініціатором його є неурядова Асоціація для освіти в журналістиці та масових комунікаціях (The Association for Education in Journalism and Mass Communication). Метою цього дня вона проголошує заохочення розуміння аудиторії про важливість поінформованості, допомогу людям будь-якого віку побачити переваги від новин, а також навчання громадськості стосово принципів журналістики.

Впродовж тижня нинішні користувачі NYT Now та будь-які інші, які завантажать додаток, зможуть читати необмежену кількість статей на своєму iPhone, незважаючи на статус передплати

«Ми сподіваємося, що надання необмеженого доступу до NYT Now допоможе підвищити обізнаність стосовно важливості журналістики, особливо в такий неспокійний для всього світу час», - сказав головний редактор The New York Times Дін Бекіт (Dean Baquet).

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що The New York Times планує скоротити посади понад ста своїх працівників, а також закрити мобільний додаток NYT Opinion.

comments powered by Disqus