Місячна аудиторія Facebook Messenger перевищила 1,3 мільярда осіб

VentureBeat

Про це компанія написала у своєму офіційному блозі. Facebook запевнила, що продовжить наполегливо працювати, аби зробити свій сервіс найкращим. Серед останніх нововведень Messenger - нові фільтри і реакції для відеочатів, підказки за допомогою віртуального помічника M та запуск Messenger Lite по всьому світу.

Минулого року Facebook відзвітувала про те, що кількість користувачів Facebook Messenger перевищила мільярд осіб. Тобто, за минулий рік сервіс зумів наростити 300 мільйонів нових користувачів.

Приблизно в той же час Facebook почала змушувати користувачів переходити на Messenger.  Користувачі Facebook на пристроях Android втратили можливість відправляти особисті повідомлення без програми Messenger. У Facebook запевнили, що такий крок є продовженням розпочатої у 2014 році політики переходу на Messenger.

Нещодавно компанія Facebook оголосила про повномасштабний запуск реклами у додатку Messenger. Рекламодавці зможуть створювати свої кампанії та таргетувати їх на певні групи користувачів через інструменти Ads Manager та Power Editor.

comments powered by Disqus