Microsoft встановлює Windows 10 на комп'ютери користувачів без їхньої згоди

Insider

Про це пише видання The Guardian

Компанія Microsoft встановлює Windows 10 на комп'ютери користувачів навіть у тому випадку, якщо вони не дали на це своєї згоди. 

Автоматичні оновлення займають від 3,5 до 6 Гігабайт на комп'ютері користувачів. Внутрішня пам'ять деяких випущених недавно комп'ютерів на Windows, складає всього 32 Гігабайти. Це означає, що потенційні оновлення системи займуть близько 19% від загальної кількості пам'яті, встановленого на пристрої. Оновлення встановлюються на комп'ютери з Windows 7, 8 і 8.1, на яких увімкнена функція автоматичного оновлення. Завантаження відбувається у фоновому режимі без відома користувачів. 

Якщо користувач використовує Інтернет з низькою швидкістю, то вони можуть викликати перебої з іншими важливими з'єднаннями. 

В офіційній заяві Microsoft йдеться про те, що «ми встановлюємо файли, які знадобляться для установки Windows 10, на комп'ютери користувачів, які обрали функцію автоматичного оновлення. Ці файли знадобляться користувачам тоді, коли вони вирішать оновити версію операційної системи до Windows 10». 

Раніше повідомлялося про те, що після офіційного виходу нової версії операційної системи почали надходити відомості про те, що Windows 10 передає дані ідентифікації в Microsoft навіть у тому випадку, якщо користувач відключив Bing search і помічника Cortanа і активував налаштування приватності програмного забезпечення. Власники торрент-трекерів почали закривати доступ користувачам Windows 10 через те, що Microsoft не тільки збирає інформацію про своїх користувачів, але і залишає за собою право передавати її антипіратським компаніям. Тож власники торрент-трекерів почали блокувати доступ для користувачів Windows 10.

comments powered by Disqus