Марк Цукерберг й Тім Кук посперечались через витік даних Cambridge Analytica

People's Post

В інтерв’ю для Recode Тім Кук заявив, що ніколи б не опинився у такій ситуації, як Марк Цукерберг. «Справді, ми могли б заробити тону грошей, якби ми монетизували наших клієнтів, якщо наші клієнти були б нашим продуктом. Ми вирішили не робити цього», - сказав Кук. Глава Apple мав на увазі витік даних 50 мільйонів користувачів Facebook, які компанія Cambridge Analytica використала для показу таргетованої політичної реклами.

У відповідь марк Цукерберг під час інтерв’ю для Vox відкинув заяви Тіма Кука як нещирі та поверхневі. «Цей аргумент, що якщо ви не платите, тоді ми не зможемо про вас піклуватися, зовсім не слушний і зовсім не сходиться з істиною», - прокоментував він. Цукерберг також зазначив, що важливо не дозволити компаніям, які наполегливо намагаються взяти з людей більше грошей, переконати їх у тому, що вони насправді дбають про них більше.

«Якщо ви хочете побудувати сервіс, який обслуговує не тільки багатих людей, то вам потрібно мати щось таке, що люди можуть собі дозволити», - сказав Цукерберг.

Раніше Марк Цукерберг заочно посперечався з Ілоном Маском через штучний інтелект.  Маск наполягав на тому, що AI є найбільшою загрозою для людства у майбутньому. Водночас Цукерберг переконаний, що ці технології здатні покращити якість людського життя у найближчі п'ять-десять років. До дискусії згодом долучився керівник підрозділу Google з розробок штучного інтелекту Джон Аннандреа (John Giannandrea), який назвав страшні історії про AI (artificial intelligence) недолугими.

comments powered by Disqus