Компанія Apple повідомила про свого пошукового робота

http://365news.biz/uploads/posts/2015-02/1423128365_novosti-tehnologiy-apple-mozhet-pristupit-k-razrabotke-svoego-poiskovika.jpg

Про це повідомляє TJ із посиланням на  9to5mac.

Опис Applebot днями з’явився на спеціальній довідковій сторінці сайту компанії. У ньому пояснено, що робот є «пошуковим павуком». Ця інформація корисна передусім для власників сайтів, оскільки тепер їх відвідуватимуть не лише боти Google, Yahoo, Bing чи інших популярних пошуковиків.

На думку автора сайту 9to5mac Бена Лавджоя (Ben Lovejoy), поява Applebot не свідчить про те, що Apple розробляє власний пошуковик. Він міркує, що компанія залишається виробником обладнання, а онлайн-сервіси використовує для підвищення привабливості своїх продуктів. «Скоріше за все, Applebot – це те, чим він і видається: інструмент для підтримки вже наявних пошукових систем, щоб упевнитися що Siri та Spotlight [інтегровані засоби пошуку в Mac OS – MS] показують кращі результати», - пише Лавджой.

Чутки про появу пошуковика  з назвою Apple Search поширювалися у медіа взимку цього року. Приводом до цього стала інформація, що компанія наймає спеціалістів з пошукових технологій. 

comments powered by Disqus