«Інстаграм» та «Вотсап» змінять назви, щоб вказати приналежність до «Фейсбук»

Forbes

Як повідомляє Mashable з посиланням на The Information, однією з версій нової назви є «Instagram from Facebook» і «WhatsApp from Facebook».

Зазначається, що назви зміняться в самих додатках і в магазинах Apple і Google Play. На екрані ж телефонів додатки залишатимуться без позначки «from Facebook».

Таким чином «Фейсбук» хоче показати приналежність додатків до компанії і підвищити репутацію соціальних мереж на тлі останнім часом частих інцидентів щодо витоку персональних даних.

Після того, як компанія «Фейсбук» придбала «Інстаграм» та «Вотсап», її засновник Марк Цукерберг обіцяв, що не втручатиметься в роботу дочірніх підприємств і дозволить їм розвиватися автономно.

Згодом тиск «Фейсбук» на «Інстаграм» і «Вотсап» став очевидним. Торік через розбіжності з керівництвом свої посади залишили засновники «Інстаграм», а ще раніше співпрацювати зі своєю новою материнською компанією відмовилися засновники «Вотсап».

Як повідомляв «Детектор медіа», 24 липня федеральний регулятор США оштрафував компанію «Фейсбук» на п'ять мільярдів доларів через скандал із витоком особистих даних користувачів.

 

comments powered by Disqus