Google запускає оновлений хмарний сервіс Google One

one.google.com

Зміни зачеплять тих користувачів, які купують платні послуги в сервісі Google Drive, пише Tech Crunch. Перш за все, у сервісі з’явиться новий тариф - користувачі зможуть придбати сховище на 200 ГБ за $2,99 на місяць. Також компанія вдвічі знизила ціну за покупку 2 ТБ до $9,99 на місяць. Загалом, за замовчуванням користувачі Google безкоштовно отримують 15 ГБ вільного простору на Google Drive.

На сайті Google One повідомляється, що оновлення стане поступово доступним в усіх країнах. А тих, хто вже придбав певний обсяг пам’яті на Google Drive, автоматично переведуть на Google One протягом наступних кількох місяців. Усі користувачі отримають відповідне сповіщення на електронні поштові скриньки.

Оновлений хмарний сервіс також дозволить поділитися вільним місцем на диску з членами родини, під’єднавши до нього до п’яти додаткових акаунтів. Google One обіцяє й цілодобову технічну підтримку тим, хто придбає в ньому платні послуги.

Як писав MediaSapiens, в минулому місяці Google поділилася планами запустити додаток для керування завданнями Google Tasks. Він задуманий як частина масштабного редизайну електронної пошти Gmail, оскільки завдання в Google Tasks можна буде прив’язувати до поштової скриньки.

comments powered by Disqus