Google видалила понад 700 тисяч додатків з Google Play в 2017 році

TechCrunch

Згідно з ним, за 2017 рік Google видалила понад 700 тисяч додатків з Google Play. У порівнянні з 2016 роком, ця цифра збільшилася на 70%. Компанія також зазначає, що 99% шкідливих додатків були виявлені і відхилені ще до того, як були встановлені користувачами. Google вдалося створити систему, яка за допомогою машинного навчання швидше та ефективніши виявляє шкідливі застосунки.

У звіті йдеться, що в 2017 році компанія зосередилася на боротьбі з додатками-підробками, додатками, що містять неприйнятний контент та потенційно шкідливими додатками.

«Ми надзвичайно серйозно ставимося до порушень і будемо і далі вдосконалювати систему виявлення і захисту від шкідливих програм і людей, які стоять за ними. Ми прагнемо зробити Google Play найнадійнішим і безпечнішим магазином додатків в світі», - зазначили в компанії. У звіті також повідомляється, що компанія видалила 100 000 розробників додатків з Google Play, які порушували правила сервісу.

Нагадаємо, раніше дослідницька компанія App Annie опублікувала результати свого дослідження ринку мобільних додатків за 2017 рік. Згідно з ним, глобальні завантаження додатків склали 175 мільярдів разів, а витрати користувачів на них перевищили 86 мільярдів доларів.

comments powered by Disqus