Google тестує сервіс локальних новин Bulletin

Скріншот Google

Як повідомила компанія, завдяки сервісу «Бюлетень»  кожен зможе запустити блог і публікувати в ньому фото та відео напряму зі свого смартфона. Це дозволить людям ділитися новинами з життя своєї громади – в першу чергу для неї ж.

Локальні новини, створені користувачами, будуть з'являтися в пошуку Google, ними можна буде поділитися в соціальних мережах та через посилання.

Новий сервіс має слоган «Стань голосом своєї громади». 

Наразі Google тестуває «Бюлетень»  в двох американських містах: Нешвіллі (Тенессі) та Окленді (Каліфонія).

Як повідомила  американська блогерка Семі Кон (Sami Cone), яка відвідала презентацію Google Bulletin в Нешвіллі, користувачі зможуть повідомляти новини без створення окремого блогу чи сайту – публікації потраплятисуть в інтернет напряму зі смартфона. Крім того, це можна буде робити через будь-який браузер за умови, що юзер має Google-акаунт. Користувачі Google Bulletin матимуть доступ до статистики щодо своїх переглядів та того, звідки приходять читачі.  

Наразі Google Google Bulletin доступний лише для ОС Android за запитом, але очікується, що за кілька тижнів його зможуть потестувати й користувачі iPhone.

«Google не прагне створити нову соціальну мережу, але, за їхніми словами, дозволить щодня повідомляти про новини, важливі для людей  та їхніх  громад. По суті, це інструмент, який допоможе нам публічно поділитися історіями нашого повсякденного життя, про які ще ніде не розповідалося», – зазначила блогерка Семі Кон.

Відео – Youtube-канал Sami Cone.

Нагадаємо, у грудні Google запустила три нових додатки для фото і відео: Storyboard, Selfissimo! та Scrubbies.

Крім того, компанія представила систему штучного інтелекту Tacotron 2, яка вміє перетворювати текст в мову.

comments powered by Disqus