Google навчила свого голосового помічника розмовляти по телефону

BGR

Нову функцію представив глава Google Сундар Пічаї на конференції I/O. Під час презентації він продемонстрував запис, на якому розумний асистент Google дзвонить до перукарні та домовляється з адміністраторкою про запис від імені клієнта. При цьому асистент звучить дуже схоже на реальну людину й імітує невеликі паузи чи вигуки.

Як відзначає The Verge, схоже, що люди навіть не підозрюватимуть, що з ними розмовляє цифровий асистент, а не інша реальна людина.

Експериментальна версія Duplex почне працювати в розумних помічниках від Google влітку 2018 року.

Раніше цього року Google розповіла про тестування іншої цікавої системи під назвою Reply, яка зможе автоматично відповідати на повідомлення інших користувачів. Вона працюватиме із Google Hangouts, Allo, WhatsApp, Facebook Messenger, Android Messages, Skype, особистими повідомленнями у Twitter та Slack.

Система Reply зможе аналізувати повідомлення, які вам надсилають та пропонуватиме варіанти відповідей, враховуючи події, внесені у ваш календар, інформацію з вашого особистого акаунту чи місце розташування. Наприклад, для відповіді на повідомлення «Коли ти будеш вдома?» Reply проаналізує, де користувач знаходиться, яким транспортом та яким шляхом він зазвичай їде додому, чи є за його маршрутом затори й запропонує відповідь з урахуванням усіх цих факторів.

comments powered by Disqus