Google дійшов згоди із позивачем у справі про образу в інтернеті

theguardian.com

Схоже, що Google погодився видалити гіперпосилання на образливі статті про бізнесмена Деніела Хегліна (Daniel Hegglin), колишнього банкіра з компанії Morgan Stanley, пише The Guardian.

Він звернувся із позовом до технологічного гіганта у зв’язку з тим, що на понад 4 тисячах веб-сайтів поширювалася негативна інформація про нього. Юристи банкіра описали її як «надзвичайний приклад інтернет-тролінгу».

Хеглінг заявляє, що його несправедливо описали як убивцю, прихильника Ку-Клукс-клану та педофіла. Судовий позов він подав, аби зобов’язати Google заблокувати «низькі та образливі» матеріали у пошуковій видачі.

Наразі відомо, що сторони домовилися про врегулювання спору, однак його деталі не повідомляються.

Зі слів адвоката позивача відомо лише, що йдеться про видалення образливих матеріалів із сайтів, які «хостить» Google, а також із результатів пошуку.

«Містер Хеглін зараз зосереджуватиме свою енергію на тому, щоб притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за цю агресивну кампанію», - сказав юрист.

У Google підтвердили, що дійшли із позивачем до прийнятної згоди. Однак дати більш конкретні коментарі відмовилися.

Нагадаємо, цієї осені паризький суд зобов’язав Google видалити лінки зобов'язав пошуковик видалити лінки на образливі статті відповідно до «права на забуття», а французьку дочірню компанію – сплачувати щоденний штраф на суму €1000, поки суперечливі посилання не будуть видалені по всьому світу. Позов у цій справі подав датський юрист, фірма стала жертвою дифамаційної кампанії.

comments powered by Disqus