Gmail повідомив про фішингову розсилку, замасковану під Google Docs

lifehacker.ru

Про це йдеться в повідомленні на сторінці сервісу в Twitter

«Ми розслідуємо фішингові листи, які виглядають як Google Docs. Закликаємо вас не переходити за посиланнями і відзначати їх як фішинг», - сказано в повідомленні.

Розсилка почала приходити 3 травня, відзначає Meduza. У листі, автором якого може бути вказаний знайомий одержувача, пропонується відкрити документ в Google Docs. При переході по посиланню відкривається вікно, у якому користувачу пропонують дозволити управляти своїми листами і контактами програмі, яка називається Google Docs (але не має відношення до Google і є шкідливою).

Як пише The Verge, розсилка відрізняється від звичайного фішингу тим, що не переводить користувача на сторінку, схожу на поштовий сервіс, а діє всередині цього поштового сервісу, експлуатуючи існуючу можливість давати стороннім програмам доступ до акаунтів. 

Як зазначили в Google, компанія вжила заходів для захисту користувачів. Зокрема, підроблені сторінки Google Docs були видалені, а акаунти-порушники відключені.

Також в компанії відзначили, що працюють над тим, щоб запобігти такого роду підмінам у майбутньому.

Раніше MediaSapiens писав про те, що Gmail збільшив ліміт у розмірі вкладень до 50 МБ. Щоправда, тільки для вхідних повідомлень.

comments powered by Disqus