Главу Yahoo позбавили бонусів за 2016 рік через масові витоки даних

Forbes

Майер визнала свою відповідальність за масові витоки даних користувачів та запропонувала раді директорів розподілити ці бонуси між співробітниками компанії. Про це повідомляє NPR. Крім того, про це написала сама Марісса Майер у своєму аканті Tumblr. Керівниця Yahoo не повідомила про яку саме суму йде мова.

За даними Recode, річний бонус Майер перевищує $ 2 млн, а премія в формі акцій становить близько $ 12 млн.

Перед цим компанія опубліквала звіт щодо результатів розслідування витоків даних незалежним комітетом. В 2014 році служба інформаційної безпеки і керівництво Yahoo знали про те, що хакери отримали доступ до певних акаунтів. Компанія вжила заходів безпеки і повідомила про злом постраждалих користувачів. Комітет не знайшов доказів того, що керівництво Yahoo навмисно приховало цю інформацію. Але в 2014 році у них було достатньо даних для того, щоб провести більш глибоке розслідування і запобігти майбутнім атакам, які відбулися в 2015 і 2016 році.

Після розслідування головний юрисконсульт компанії Рональд Белл був змушений покинути свій пост.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Yahoo визнала крадіжку мільярда паролів трирічної давнини. У вересні минулого року Yahoo вже повідомляла про витік 500 мільйонів паролів, вкрадених в кінці 2014 року. Тоді видання TechCrunch оцінило подію, як «один із найсерйозніших витоків інформації на сьогоднішній день».

comments powered by Disqus