Forbes назвав ТОП-20 компаній-лідерів українського інтернету

00:00,
30 Серпня 2013
3772

Forbes назвав ТОП-20 компаній-лідерів українського інтернету

00:00,
30 Серпня 2013
3772
Forbes назвав ТОП-20 компаній-лідерів українського інтернету
У вересневому номері український Forbes публікує рейтинг ТОП-20 компаній-лідерів українського інтернету. Найбільш впливовою українською інтернет-компанією залишається магазин Rozetka.com.ua. Про це повідомляється в прес-релізі видання.

Під час укладання рейтингу редакція Forbes враховувала тільки компанії, істотна частка в яких належить українським власникам. При оцінці виручки бралися до уваги: ​​обсяг ринку, частка учасника, рекламні бюджети, відвідуваність сайтів, середня конверсія і середній чек. Редакція Forbes використовувала дані Gemius, Google, Bigmir, I.ua, Всеукраїнської рекламної коаліції і Alexa.

Компанії рейтингу розділено на три категорії – е-commerce, веб-сервіси та інтернет-медіа:

E-commerce

1. Rozetka.com.ua

2. Tickets.ua

3. «Алло»

4. Mobilluck.com.ua

5. «Фокстрот»

6. Senturia

7. Fotos.ua

8. Fotomag.com.ua

9. Deshevshe.net.ua

10. Modnakasta

Веб-сервіси

1. All.biz

2. Prom.ua

3. Hotline

4. Nadavi

5. Depositphotos

Інтернет-медіа

1. United Online Ventures

2. Ukr.net

3. Ex.ua

4. Liga.net

5. StarLight Digital Sales

Найбільш впливовою інтернет-компанією країни залишається заснований в 2004 році магазин Rozetka.com.ua. Його виручка за 2012 рік – $270 млн. Між «Розеткою» і всіма іншими інтернет-бізнесами як і раніше – прірва, пише Forbes. Найближчий конкурент в категорії E-commerce, сайт Tickets.ua в 2012 році виручив $120 млн, тобто в 2,25 рази менше, ніж «Розетка».

В категорії «веб-сервіси» лідером стала торгова площадка All.biz, на якій свої товари продають близько мільйона компаній. Її виручка за 2012 рік – $15 млн. Лідером серед інтернет-медіа став найбільший за загальною аудиторією уанету холдинг United Online Ventures (UOV). До нього входять такі видання як Bigmir.net, Tochka.net, I.ua, а також інтернет-агентство MI6 і сейлз-хаус Digi Media.

Онлайн-магазини, резюмує Forbes, перестали бути синонімом продавця електроніки – українці все частіше купують через інтернет квитки, одяг, книги та інші товари.

Діловий щомісячний журнал Forbes видається в Україні з березня 2011 року. Видання висвітлює теми бізнесу, політики і стилю життя. Заявлений наклад – 30 тис. екземплярів. Кожен третій номер журналу виходить з додатком Forbes Woman, виданням для успішних ділових жінок. Forbes входить в діловій сегмент UMH Group. Також під брендом Forbes в Україні працює діловий портал Forbes.UA і проводяться конференції Forbes Conferences.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Forbes.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду