«Фейсбук» відкриє алгоритми, які виявляють контент від терористів і експлуатацію дітей

dnaindia.com

«Детектор медіа» з посилання на блог «Фейсбука» пише, що компанія ділиться своїми напрацюваннями у сфері боротьби зі шкідливим контентом.

Алгоритми, які допомагають «виловлювати» ідентичні чи схожі фото та відео, вже доступні на GitHub.

«Тепер наші партнери в галузі, менші розробники та неприбуткові організації зможуть використовувати їх для легшого визначення зловмисного контенту та обміну його «цифровими відбитками». Для тих, хто вже використовує іншу технологію розпізнавання контенту, наші напрацювання стануть ще одним рівнем захисту і зроблять системи набагато потужнішими», — пишуть представники компанії «Фейсбук».

Джон Кларк (John Clark), генеральний директор Національного центру захисту дітей США (NCMEC), додає: технологічна індустрія повідомила їм про зростання на 541 % за рік кількості відеозаписів щодо сексуального насильства над дітьми. Відкриття подібних технологій «Фейсбуком» може допомогти боротися з цією проблемою.

Нагадаємо, компанія «Фейсбук» попередила тисячі користувачів про вразливість її дитячого месенджера.

Також раніше видання The New York Times писало, що незалежні дослідники виявили, як алгоритми рекомендацій у YouTube допомагають поширювати відео з дітьми серед кіл педофілів. Утім YouTube не планує припинити рекомендувати такі відео користувачам, тому що це може негативно вплинути на охоплення творців роликів.

comments powered by Disqus