Facebook започаткував кампанію збору коштів для боротьби з вірусом Ебола

money.cnn.com

Facebook започаткував кампанію зі збирання пожертв для допомогти організаціям, що борються проти поширення вірусу Ебола.

Засновник соціальної мережі Марк Цукерберг оголосив про особисту пожертву у $25 млн. для подолання смертоносної хвороби, збудником якої є цей вірус, повідомляє CNN.

Його пожертву надіслано у Фонд центрів контролю за хворобою (the Centers for Disease Control Foundation).

Цукерберг та деякі інші мільярдери й компанії зробили великі фінансові внески. Натомість широка громадськість відстає у зусиллях зібрати $1 млрд,  необхідних, за оцінками ООН, для ефективної боротьби із загрозою, що набуває дедалі більших масштабів.

Facebook очікує пожертв трьом іншим організаціям: Міжнародному медичному корпусу (the International Medical Corps), Міжнародній федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (the International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies), а також кампанії «Врятуймо дітей» (Save the Children).

1,3 млрд користувачів соціальної мережі бачитимуть повідомлення про це у верхній частині новинної стрічки й матимуть можливість визначати, куди саме надсилати пожертви.

Facebook, об'єднала зусилля з ЮНІСЕФ, щоб через свою мережу поширювати інформацію для населення вражених регіонів про симптоми лихоманки Ебола та її лікування.

«Під час кризи люди звертаються до Facebook, аби дізнатися, що відбувається, поділитися власним досвідом і запропонувати свою підтримку, - говориться у заяві Facebook. - Якщо не буде вирішено проблеми, пов’язаної з епідемією вірусу Ебола, може виникнути довгострокова глобальна криза у сфері охорони здоров'я».

Компанія співпрацюватиме з консорціумом неурядових організацій NetHope, надаючи послуги зв'язку медичним та гуманітарним працівникам у Гвінеї, Ліберії та Сьєрра-Леоне, особливо вражених поширенням вірусу Ебола.

comments powered by Disqus