Facebook створила перший ґаджет – розумний екран

newsroom.fb.com

Компанія розповіла деталі про пристрої у блозі.

Екрани Portal і Portal + позиціонуються, в першу чергу, як пристрої для відеодзвінків: завдяки ним можна спілкуватися з контактами з Facebook Messenger. «Ви зможете якісно проводити час з родиною та друзями з вільними руками й не відколікаючись», зазначили в Facebook.

У компанії також повідомили, що завдяки технології штучного інтелекту, яка застосовується в роботі ґаджета, спілкування стає простішим та більш живим. «Якщо ви не можете бути там, Portal і Portal + дозволять вам відчувати себе там»зазначили в компанії.

При дзвінках можна використовувати функцію доповненої реальності, а також спільного перегляду користувачами фільмів, серіалів і прослуховування музики. Смарт-камера Portal наближає й віддаляє зображення, аби співрозмовники могли добре одне одного бачити, а смарт-звук регулює гучність голосу людини, що говорить, та зменшує шум на фоні. 

Portal і Portal + дозволяють здійснювати групові дзвінки: бесіда може включати до семи осіб.

Решта функцій новинок такі ж, як у інших голосових помічників: з їхньою допомогою можна дізнатися погоду, послухати музику, замовити доставку їжі.

У Facebook запевнили, що користування екранами буде безпечним, а спілкування – зашифрованим та конфіденційним. «Камера Portal не використовує розпізнавання обличчя і не визначає, ким ви є. Як і інші пристрої з підтримкою голосової інформації,  Portal надсилає голосову команду на сервери Facebook лише після того, як ви сказали: "Привіт, Portal". Ви можете будь-коли видалити історію голосових повідомлень свого Portal  у журналі активності в Facebook», – запевнила компанія.

Екран Portal має 10-ти дюймовий дисплей з розширенням 1280 x 800. А Portal + має 15-дюймовий з 1920 x 1080.

Наразі їх можуть замовити тільки мешканці США: Portal коштує 199 доларів, а Portal + – 349 доларів.

Нагадаємо, «Детектор медіа» розповідав про те, як розумні колонки й зокрема Google Assistant перетворилися на новий інформаційний канал і чому слухачам слід бути обачними.

comments powered by Disqus