Джуліан Ассанж запропонував роботу спеціалісту Google, якого звільнили за сексистський маніфест

Business Insider

Деймора звільнили з компанії за маніфест, в якому він стверджував існування «біологічних та психологічних відмінностей» між жінками та чоловіками, через що жінки менше працюють в ІТ-індустрії. Інженер порадив керівництву закрити «дискримінаційні» програми з навчання жінок та припинити політику «різноманітності» в компанії. На його думку, це лише шкодить Google.

Маніфест викликав обурення у більшості працівників Google. Невдовзі генеральний директор компанії Сундара Пічаї надіслав листа співробітникам, у якому зазначив, що маніфест Джеймса Деймора просуває на робочому місці шкідливі гендерні стереотипи й порушує Кодекс поведінки співробітника Google.

В компанії звільнення Деймора офіційно не прокоментували, але як розповів сам звільнений працівник, його контракт розірвали через «увічнення гендерних стереотипів».

Засновник Wikileaks Джуліан Асcанж написав низку твітів, в одному з яких запропонував роботу Джеймсу Деймору. «Жінки та чоловіки заслуговують на повагу. Це включає в себе не звільняти їх за ввічливе висловлення ідей, а давати свої аргументи у відповідь», - також написав Асcанж.

Повідомлення Джуаліана Асcанжа були критично сприйняті користувачами у Twitter. В коментарях йому писали про те, що сексизм не заслуговує на те, аби його толерували на робочому місці й нагадали, що проти самого Асcанжа були висунуті звинувачення у згвалтуванні. 

Тим не менше, прихильники Джеймса Деймора через краудфандингову платформу WeSearchr зібрали на його підтримку 60 тисяч доларів. The Next Web звертає увагу, що раніше на цій же платформі були зібрані гроші на проведення розслідування, яке доведе, що президент Франції Еммануель Макрон є геєм та на інтерв’ю з поліцейським Джорджем Циммерманом, який 17-річного афроамериканського підлітка. «Це має дати вам розуміння того, з якого типу людьми в цьому випадку ми маємо справу», - зазначає The Next Web.

comments powered by Disqus