Джеф Безос розсекретив кількість користувачів Amazon Prime

henleyherald.com

Про це йшлося в його щорічному листі до акціонерів, повідомляє The Verge.

Підписка на Amazon Prime коштує 99 доларів на рік або 12,99 доларів на місяць. Вона надає клієнтам Amazon низку додаткових можливостей. Це зокрема безкоштовна доставка протягом двох днів після здійснення замовлення, доступ до каталогу Prime Video, стрімінгового сервісу Play Music, хмарного сховища Amаzon Drive, ексклюзивні знижки тощо.

Пан Безос також повідомив, що останній рік став для сервісу рекордним: передплатники отримали понад 5 млрд товарів, а кількість нових реєстрацій в Prime перевищила всі попередні результати.

Як повідомляє ain.ua, сервіс Amazon Prime існує вже 13 років. За цей час сервіс став доступний в 9 країнах: США, Німеччині, Японії, Великій Британії, Франції, Італії, Канаді, Індії та Мексиці.

Офіційна статистика прибутків від Prime відома лише за 2016 рік. Тоді сервіс нібито приніс компанії понад 6,4 мільярди доларів. З урахуванням збільшення аудиторії передбачається, що Amazon може заробити тільки на Prime понад 10 млрд доларів в 2018 році.

Нагадаємо, список найзаможніших людей світу від журналу Forbes нещодавно очолив  засновник інтернет-магазину Amazon Джеф Безос. Його статки нині становлять 112 мільярдів доларів.

У квітні президент США Дональд Трамп заявив, що Amazon займається шахрайством у розмірі мільярдів доларів. Пан Трамп уважає, що компанія нечесно співпрацює із державною поштовою службою U.S Postal Service.

comments powered by Disqus