Через протести Google перегляне політику компанії з питань сексуальних домагань

theguardian.com

Як пише The Guardian, керівник компанії Сундар Пічаї написав працівникам електронного листа, в якому зазначив: Google готовий шукати компроміс між вимогами працівників і політикою компанії, а також прагне налагодити внутрішні розслідування щодо сексуальних домагань. ІТ-гігант згоден публікувати дані щодо таких випадків та результати покарань за них.

Але критики відповіді менеджменту Google зазначають, що компанія нічого не пише про основне — мільйонних виплат вихідної допомоги тим, кого раніше звільнили через сексуальні домагання. Крім того, Google не погодився покращити умови тимчасовим працівникам і підрядникам.

Нагадаємо, протести працівників були викликані розслідуванням видання The New York Times, у якому йшлося про виплати у 90 млн доларів розробнику операційної системи Android Енді Рубіну. Його було звільнено з компанії через доведений факт сексуального домагання. Цю суму Google виплачує Рубіну у розстрочку — по 2 млн щомісяця дотепер.

Після перших акцій протесту компанія заявила, що випадки таких компенсації — це стара практика. А за останні два роки з таких причин було звільнено 48 людей і жоден з них не отримав вихідної допомоги.

comments powered by Disqus