Білл Гейтс заявив, що криптовалюти вбивають людей

Getty Images

Про це відомий підприємець та філантроп написав під час чату «Запитай мене про що завгодно» на порталі Reddit, пише ВВС.

«Зараз криптовалюти використовуються для придбання фентанілу та інших наркотиків, тому це рідкісна технологія, яка спричинила смерті досить прямим шляхом, – зазначив пан Гейтс. – Я думаю, що спекулятивна хвиля навколо ICOs [первинне розміщення монет] та криптовалюти є надзвичайно ризикованою для тих, хто хоче слідувати довгій позиції (слідування довгій позиції означає, що власник отримує прибуток, якщо ціна на папери зростає - Ред.)».

На думку засновника Microsoft, цифрові валюти загрожують і іншими небезпеками.

«Головна особливість криптовалют – анонімність. Я не думаю, що це вдала ідея. Можливість уряду знайти тих, хто відмиває гроші та ухиляється від сплати податків, а також фінансує тероризм – ось це гарна ідея», – написав пан Гейтс у відповідь на питання про його ставлення до цих технологій.

Раніше Білл Гейтс ставився до криптовалют більш оптимістично. Дехто із користувачів припустив, що підприємець погано поінформований про технології, а інші думають, що він таким чином хоче вплинути на ринок криптовалюти.

Як зазначає ВВС, нещодавнє підвищення вартості криптовалюти спонукало уряди у всьому світі уважніше придивитись до їхнього впливу на економіки країн та громадян.

Днями стало відомо, що у співзасновника компанії Apple Стіва Возняка (Steve Wozniak) шахраї вкрали сім біткоїнів вартістю понад 70 тисяч доларів.

Нагадаємо, нова рекламна політика компанії Facebook забороняє просування бінарних опціонів і криптовалюти на власних платформах. На початку 2018 року засновник та генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що має намір більш докладно вивчити такі технології як шифрування і криптовалюти, які, на його думку, заберуть владу у централізованих систем. 

comments powered by Disqus