Аудиторія Facebook продовжує повільно зростати

Udemy

Не зважаючи на усі скандали, які трапилися в Facebook, компанія продовжує отримувати прибутки та нарощувати аудиторію, пише Engadget. Хоча видання вказує, що ріст компанії сповільнився. В третьому кварталі 2018 року вона відзвітувала про 2,27 мільярда щомісячно активних користувачів, що демонструє річне збільшення на 10 відсотків й відповідає доходу в 13,78 мільярда доларів.

Порівнюючи з даними за другий квартал, цей показник збільшився на 70 мільйонів нових щомісячних активних користувачів.  «Схоже, що приріст сповільнився, але рано казати про те, що Facebook йде у піке донизу», — пише Engadget.   

Ядро активних користувачів, які щодня користуються додатком Facebook за останній квартал зросло до  1,49 млн. Це на 9% більше, порівнюючи з аналогічним періодом у 2017 році.

В прес-релізі Facebook йдетсья про те, що ринок США та Європи «близький до повного насичення», оскільки за 2018 рік він майже не дає компанії приросту нових користувачів, але соцмережа бачить для себе багато можливостей в країнах, що розвиваються.

Засновник компанії Марк Цукерберг та операційна директорка Шеріл Сендберг натякнули, що бачать месенджери для обміну приватними повідомленнями та функцію «сторіз» головними напрямками для подальшого розвитку. 

comments powered by Disqus