Apple заявила, що повністю перейшла на використання відновлюваної енергії

The Green Optimistic

Як повідомляє компанія, Apple має 25 функціонуючих проектів з відновлюваної енергії по всьому світу. Загалом вона оперує в 43 країнах світу й домовилася з дев’ятьма новими партнерами, які здійснюють виробництво пристроїв Apple, про використання відновлюваних джерел енергії.  В компанії підрахували, що таким чином з 2011 року вдалося скоротити кількість викидів вуглекислого газу із заводів Apple на 54%.

Журналісти The Verge попросили Apple детальніше пояснити, що саме вони мають на увазі під «чистою енергією» та як організовано її використання в магазинах мережі, адже вони працюють з прив’язкою до електромереж міста. В компанії на запит поки не відповіли.

Два роки тому Apple звітувала про те, що задовольняє свої потреби в енергоресурсах на 93% за рахунок «зеленої» енергії.

Нещодавно Google повідомила, що купує більше відновлюваної енергії, ніж використовує. Лише у 2015 році конгломерат Alphabet, до якого входить Google, споживав 5,7 терават-годин електричної енергії, що майже стільки ж, скільки споживає усе місто Сан-Франциско. Більшість «зеленої» електроенергії, яку купує Google, припадає на вітряні електростанції.  

comments powered by Disqus