Apple сьогодні презентує новий iPhone

ipodium.com.ua

Презентація нових пристроїв традиційно пройде в штаб-квартирі компанії в Каліфорнії і транслюватиметься на її сайті.

Передбачається, що компанія на щорічному вересневому заході представить новинки і оновлення, зокрема нові Apple Watch 2, MacBook Pro, оновлені iPad і iPad Mini. При цьому найбільші очікування традиційно пов'язані з презентацією нової версії смартфонів – iPhone 7. Очікується, що продажі почнуться 16 вересня, а попереднє замовлення можна оформити вже 9 вересня. 

Традиційно напередодні презентації iPhone в мережі з'являються витоки, за якими можна скласти уявлення про масштаб оновлень смартфонів Apple, пише «Forbes Україна».

Як очікується, новий смартфон матиме більш потужний, ніж у його попередників процесор, вдосконалену камеру, збільшений об'єм внутрішньої пам'яті (очікується, що нова модель буде продаватися в трьох версіях - на 32, 128 і 256 гігабайт) і позбудеться 3,5-міліметрового порту для навушників.

Порівняно з попередніми моделями, зовнішній вигляд iPhone 7 не буде радикально змінюватися. Однак смартфон стане тоншим і легшим. Новий iPhone 7 буде представлений в п'яти кольорах: білий, чорний, сірий, фіолетовий і рожевий.

Крім того, новий смартфон може стати ударостійким і водонепроникним. Тобто, з ним можна буде ходити в душ і купатися у водоймах. 

Раніше MediaSapiens писав про те, що Apple видалить застарілі і несправні додатки з App Store. Компанія Apple розіслала листи своєму співтовариству розробників, сповіщаючи про майбутні зміни в App Store. Починаючи з 7 вересня застарілі або непрацюючі додатки будуть видалятися з магазину. У разі, якщо команда Apple виявлятиме додаток, який не відповідатиме вимогам, його розробник отримуватимуть лист із рекомендаціями, які зміни необхідно внести. У розробника буде 30 днів на те, щоб внести потрібні оновлення. Однак додатки, які видаватимуть помилку вже при запуску, будуть прибрані з магазину негайно. Видалені з магазину додатки залишатимуться дієвими для тих користувачів, які вже його встановили.
comments powered by Disqus