Apple презентувала короткометражку, зняту на iPhone

iclarified.com

Як зазначає Ad Age, вихід 7-хвилинного фільму приурочили до китайського Нового року, який припадає на п'ятницю, 16 лютого.

Фільм «Три хвилини» розповідає про провідницю потяга, який курсує найдовшим залізничним маршрутом Китаю, що триває шість днів. Через роботу головна героїня не може зустріти Новий рік із маленьким сином, проте домовляється все одно побачитися з ним на пероні її рідного міста — хоча б на три хвилини. 

Apple зазначає, що стрічка базується на реальній історії родини.

«Фільм акцентує не на самому гаджеті, а на мистецтві, яке ви можете створити з його допомогою, й безцінних сімейних спогадах, які ви можете зафіксувати», — зазначає видання.

Стрічка «Три хвилини» швидко стала популярною в китайських соціальних мережах. Зокрема в Weibo вона набрала понад 37 мільйонів переглядів.

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що в 2018 році компанія Apple планує зняти близько 10 власних телесеріалів. Зокрема Apple візьметься за продовження відомого серіалу 1980-х років «Дивовижні історії» («Amazing Stories») спільно з компанією Стівена Спілберга, проте невідомо, чи серіал вийде цього року.

comments powered by Disqus