Apple інвестує мільярд доларів у відеоконтент - The Wall Street Journal

International Business Times

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела. За оцінками видання, ринок розважального відеоконтенту і так вже досить насичений, але оскільки Apple є великим гравцем, у компанії є усі шанси потіснити конкурентів. Згідно з планами компанії, вона планує запустити наступного року як мінімум 10 оригінальних шоу. Займатися цим напрямком буде старший віце-президент компанії Едді Кью (Eddy Cue).

За даними The Wall Street Journal, зйомки однієї серії комедійного серіалу коштують 2 мільйони доларів, драматичного - до 5 мільйонів доларів. Якщо ж створювати шоу, подібні до знаменитої «Гри престолів», то один епізод може обійтися в 10 мільйонів доларів. Джерела в компанії розповіли, що зараз Apple веде переговори з агентами в Голлівуді і керівником телестанції WGN. Хоча чутки про те, що Apple займеться створенням власного відеоконтенту ходять ще з 2016 року.

Нещодавно Time Warner повідомила про наміри вкласти $ 100 мільйонів у відеоконтент для месенджера Snapchat.  Схожу угоду уклали Facebook, Vox Media та Buzzfeed: видання створюватимуть екслюзивні відео для соцмережі, як короткі (5-10 хвилин), так і довгі (20-30 хвилин).

Чутки про наміри Facebook платити виданням за створення відеоконтенту з'явилися у квітні цього року. Тоді повіломлялося, що соцмережа готова платити як за трансляції в Live, так і за окремо спродюсовані та завантажені ролики.

Роль відео серед контенту, який споживають користувачі в онлайні, залишається дуже важливою. Так, за даними Global Digital Statshot другою найпопулярнішою соціальною платформою в світі є YouTube. А партнерка венчурного фонду Kleiner Perkins Caufield & Byers Мері Мікер (Mary Meeker), яка щороку публікує звіти щодо трендів в мережі Інтернет, відзначила зростання ролі візуального контенту над текстовим.

comments powered by Disqus