Amazon планує побудувати нову штаб-квартиру за 5 мільярдів доларів

CNET / Штаб-квартира Amazon в Сіетлі

Штаб-квартира в Сіетлі майже вичерпала свої ресурси, цитує Reuters заяву компанії. Тому зараз Amazon розглядає плани з відкриття ще однієї. На рекрутинг нових співробітників, оренду та реконструкцію приміщень компанія планує витратити приблизно $ 5 млрд. В новому штабі буде створено близько 50 тис. робочих місць. Засновник компанії Amazon Джеф Безос (Jeff Bezos) заявив, що нова штаб-квартира буде «рівноцінною» до вже існуючої в Сіетлі.

За даними BBC, чиновники з Торонто, Техасу, Меріленда та Чикаго вже запропонували Amazon побудувати нову штаб-квартиру в них. Для них це шанс залучити мільярди доларів інвестицій.

Amazon повідомила, що хоче розмістити свій новий офіс в місті-мільйоннику, з доступом до основних магістралей та міжнародних аеропортів. До списку потенційних місць увійшли Остін, Бостон, Даллас, Денвер, Фенікс і Торонто.

Нагадаємо, раніше Google повідомила про побудову штаб-квартири у Лондоні. Площа будівлі перевищуватиме 93 тис. квадратних метра, а довжина сягатиме понад 300 метрів. Споруда матиме власний 200-метровий сад на даху, великий басейн, масажні кабінети, тренажерні зали та майданчики для гри у баскетбол і бадмінтон.

comments powered by Disqus