«В Україні низький попит на економічну інформацію, оскільки ми маємо справу з суспільством телеглядачів», — редактор «ЛІГА.net» Олег Іванцов
Під час презентації Центру вдосконалення економічної журналістики його засновники й редактори обговорили ситуацію з діловими виданнями в Україні.
Чи є практика марнуванням часу? Розповідають студенти й випускники журфаків
Навчальна практика в регіональних редакціях, ньюзрумах національних каналів та закордонних виданнях — про цікавий і не дуже досвід розповідають студенти.
Між підприємницьким хистом та геніальністю: найкращі фільми про інноваторів
Тепер, як і в минулому столітті, ці люди ставали мішенями для критики та об'єктами захвату водночас. MediaSapiens підготував огляд найкращих фільмів про винахідників-інноваторів у сфері медіа й технологій.
Як знімати підводні печери та публікуватися в National Geographic — поради фотографа
«Я знімаю, як гола жінка ловить китів під кригою. І я такий один, конкуренції немає», — каже Віктор Лягушкін, автор численних проектів із підводною фотозйомкою.
В Україні презентували національну онлайн-світлинотеку «Українська мить»
Сервіс містить зібрання українських фотографій від XIX століття до сьогодення. Автори світлинотеки говорять про два завдання проекту: популяризувати Україну закордоном через візуальний контент та дати можливість митцям поширювати та продавати свої знімки.
«Декларації» й «Приховані інтереси»: сервіси для журналіста-розслідувача
Які українські онлайн-інструменти можуть спростити роботу над журналістським розслідуванням — про це розповідали учасники семінару «Хлібні крихти: як шукати золотий батон».
«Ми всі є свідками містифікації, яка має назву “громадянська журналістика”», — експерт Ради Європи
Протистояння громадянської та професійної журналістики, поширення фейкових новин, пропаганда й належність медіа олігархам та політикам — ці проблеми експерти виокремили як головні під час конференції «Журналістика 3.0: як забезпечити якість у конкурентному медіасередовищі».
«Професійні дилетанти», або Що не так із сучасною журналістською освітою
Сергій Квіт, Тетяна Лебедєва, Андрій Куликов та Володимир Мостовий взяли участь у дискусії про нинішній стан журналістської освіти.

Автори

С
Г
К