«Ми хочемо зробити країну в смартфоні». Головне з виступу Зеленського на iForum 2019
Новообраний президент Володимир Зеленський виступив на одній з найбільших ІТ-конференцій — iForum 2019, що розпочалася 23 травня у Києві. «Детектор медіа» вибрав головне з його промови.
Чому Україна є вразливою для хакерських атак і як це виправити – розповідає експерт із кібербезпеки
Якщо хтось думає, що кібербезпека держави — це про умовних хакерів, які ламають сайти та крадуть гроші, і це не стосується вас персонально, то ви помиляєтеся. Хакери можуть впливати на життя кожного, наприклад, дистанційно вимкнути електроенергію в цілій області, заблокувати роботу аеропорту, водоканалу. Що робить держава, щоб захиститися від таких атак, та що потрібно знати для власної кібербезпеки, розповів «Детектору медіа» директор і співзасновник компанії Berezha Security Костянтин Корсун після виступу на конференції з практичної кібербезпеки NoNameCon.
Яніна Соколова: Скрипін називає мене «королевою хайпу»
Акторка й телеведуча Яніна Соколова – про протидію російській пропаганді, матюки та українську мову.
«За російську мову — в тюрму». Порція фейків про мовний закон від російських ЗМІ
Чим лякають своїх читачів пропагандистські російські ЗМІ, розповідаючи про мовний закон.
Хроніка передвиборного чорного піару з білбордів. Хто кого переміг?
Впродовж передвиборної кампанії було чимало випадків провокативної реклами та антиреклами на білбордах у стилістиці кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка.
10 запитань про мовний закон
Пояснюємо, що означає ухвалення закону про мову, у чому суть змін та чому це важливо для розвитку української мови. Також даємо відповіді на популярні питання: чи з’явиться на вулицях мовна поліція, чи будуть утискати російськомовних та чи можна потрапити до в’язниці через мову.
Що пишуть російські ЗМІ про перемогу Зеленського?
Російські ЗМІ неоднозначно поставилися до перемоги Зеленського на виборах. Частина видань пише про те, що можна очікувати покращення російсько-українських відносин. Усі видання, навіть пропагандистські, зазначають, що вибори відбулися без фальсифікацій. При цьому пропагандистські ЗМІ активно критикують Порошенка за українізацію, яку називають примусовою, та сподіваються на послаблення позиції нового президента у питанні мови.
Фейсбук-протистояння. Українські політики витрачають сотні тисяч доларів на антипіар у соцмережах
18 березня Фейсбук відкрив інформацію про вартість публікацій із політичною рекламою й антирекламою. Оскільки ця передвиборча кампанія в соцмережах характеризувалася великою кількістю антипіару, ми проаналізували, скільки грошей політики витрачають на зменшення рейтингу своїх опонентів. В останні місяці перед виборами активізувалися десятки сторінок із закликами не голосувати за певних кандидатів. Деякі рекламні публікації коштували понад 10 тисяч доларів.

Автори

К
С