Суспільне мовлення з’явиться в 2015 році – Вікторія Сюмар
Суспільне мовлення на Україні почне працювати 1 січня наступного року. Про це в ефірі Радіо Свобода повідомила заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Вікторія Сюмар.
Україна не відновлюватиме трансляцію російських каналів і може заблокувати низку російських сайтів – РНБО
В РНБО обіцяють вживати заходів щодо недопущення підключення російських каналів шляхом захоплення РТПЦ у регіонах. Про це сказала заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар на брифінгу для преси 29 квітня, передає УНІАН.
Вікторія Сюмар: Країна стане більш захищеною, коли ми навчимось працювати з IT-інструментами
Українська держава недбало ставилась до  технологічної безпеки і зараз потрібно змінювати цю ситуацію, сказала Вікторія Сюмар, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України, під час відкриття Національного хакатону з комунікації та безпеки в умовах конфлікту.
Національний хакатон із комунікації та безпеки в умовах конфлікту відбудеться 4-5 квітня
Рада національної безпеки та оборони України та громадська платформа SocialBoost у партнерстві з ПРООН уперше в Україні проводять Національний хакатон на тему комунікації та безпеки в умовах конфлікту.
Вікторія Сюмар: Зараз вдалий період для рестарту Комісії з журналістської етики
Таку думку висловила виконавчий директор Інституту масової інформації сьогодні під час круглого столу «Перспективи саморегулювання роботи журналістів та редакцій», організованого Комісією  з журналістської етики та проектом Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі»
Джинсовий мер столиці?
За допомогою відвертої джинси Олександр Попов хоче встановити повний контроль над столицею України. Киянам це коштує 2 млн грн щорічно?
І знову про хвороби української журналістики
Часом нагода поглянути на себе збоку – це не найгірша можливість для нового розвитку та зростання. Саме для цього ми робимо моніторинг преси (+Довідка про стандарти).
Єгору Бенкендорфу: баланс насамперед має бути в новинах, а не в Шустера
Відповідь на заяву Першого національного щодо збалансованої присутності влади та опозиції в ефірі телеканалу.

Автори

Г
С
К