Гастролі, меми, прем’єри — про що театри пишуть у соцмережах?
Раніше ми розповіли про те, як музеї йдуть в соцмережі та як вони спілкуються зі своїми підписниками в онлайні. Цього разу ми обрали для вас не менш цікавих героїв – театри.
Музеї йдуть у соцмережі. Це мода чи необхідність?
Якщо ваше навчання у школі припало на перші роки незалежності, то ви точно пам’ятаєте музеї, в яких можна заснути на ходу під монотонні розповіді екскурсовода. Але тепер українські музеї почали докорінно змінювати те, як вони спілкуються зі своїми аудиторіями. Ми розповімо вам три успішні історії про комунікації від трьох українських музеїв. Ці історії — про те, як балансувати між доступністю, гумором, інформативністю та не втрачати при цьому ідентичність музеїв.
#Сроки за репосты — що відбувається з російським законодавством у сфері інтернету?
Розбираємося, за який мем у Росії можна опинитися у в’язниці, а за який – ні.
До перевірки фактів стало набагато менше скепсису, ніж раніше — Олена Шкарпова, VoxUkraine
До Міжнародного дня перевірки фактів 2 квітня організація VoxUkraine випустила фактчек-газету «Довіряй-Перевіряй». Проект VoxCheck у 2018 році перевірив 2482 твердження українськи політиків та публічних осіб й виділив найпопулярніші міфи, які вони поширюють. Саме ці міфи й пояснюються в газеті.
П’ять популярних додатків для читання новин. Варто встановити?
Про Google News, Microsoft News, Flipboard, Feedly та SmartNews із власного досвіду.
День безпечного інтернету в Україні: як Мінінформполітики та «Google Україна» вчили кібербезпеки
До дня Дня безпечного інтернету Міністерство інформаційної політики України разом із «Google Україна» провели відкритий майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечнішого інтернету».
Передвиборчий фактчекінг: чотири способи перевірити бекґраунд кандидатів
В українців дуже коротка політична пам’ять: будь-яка «зрада» залишається в ній приблизно на тиждень, після чого «кеш» очищується. Та щоби прийняти на виборах усвідомлене рішення, потрібно звертати особливу увагу на низку даних про політиків, і політична історія — одна з цих речей.
Світ соцмереж — 2018: огляд подій і трендів у Facebook, YouTube, Instagram і Twitter
Світ соцмереж трохи нагадує серіал «Санта-Барбара»: компанії цуплять одна в одної ідеї та функції, одні топ-менеджери йдуть, а інші приходять, і врешті-решт їм доводиться всім об’єднуватися заради боротьби з дезінформацією, тому що Єврокомісія обіцяє дати копняків усім лінивим та незгодним.
Україна набрала 45 балів у звіті Freedom House щодо свободи в інтернеті — чи це погано?
Міжнародна неурядова організація Freedom House представила звіт щодо свободи доступу та використання інтернету за 2018 рік. У ньому позиції України погіршуються вже п’ятий рік поспіль.
5 корисних додатків та функцій для цифрового детоксу
Хочете менше користуватися гаджетами та менше часу безцільно сидіти в інтернеті? Почати можна з оцінки масштабів проблеми, а змінити свої звички допоможуть спеціальні додатки та функції, вбудовані в самі операційні системи.

Автори

С
Г
К