Великі дані: як наші лайки роблять з інтернету нову наддержаву
Орвелівський Великий Брат стає реальністю. Це підтверджують події 2017 року, в якому інтернет-технології зміцнили свою вагому роль у великій політиці.
Як можна виграти квартиру в Києві через фейсбук-конкурси?
Навряд чи для когось це стане несподіванкою, але відповідь — ніяк. Квартири в Києві ніколи не розігрують за звичайний репост у соцмережах. Попри це, такі конкурси існують. Ми вирішили з’ясувати, чому та як це працює.
Польська криза в суспільному мовленні: як сусіди реформують медіа
Що відбувається в Польщі із суспільним мовленням та чому це викликало хвилю занепокоєння в Європі? Який новий «великий» закон готує влада й чому польська журналістська спільнота неодностайна в оцінці впроваджуваних змін?
Саморегуляція в медіа: світовий досвід
Як журналісти в різних країнах світу знаходять можливість спільно покращувати якість медіа та зберігати власну незалежність.
LifeNews дало слово неонацистам
Російський телеканал LifeNews 4 березня запросив до студії російських неонацистів Олексія Мільчакова та Яна Петровського. Ці люди воюють у складі угруповання «Русич» на стороні бойовиків «ЛНР».
Журналіста російського «Пятого канала» занесено на Дошку ганьби
Ім’я журналіста санкт-петербурзького «Пятого канала» (ТРК «Петербург») Леоніда Муравйова занесено на Дошку ганьби брехливих журналістів за використання маніпуляцій та недостовірної інформації при висвітленні подій в Україні.
Російський «5 канал» видав журналіста за прихильника Яроша
Санкт-петербурзький «5 канал» видав журналіста Павла Нікуліна за «прихильника Яроша», який роздавав перехожим візитки лідера «Правого сектора».
Канал «Россия 1» показав фейк про гривню з портретом Гітлера
Телеканал «Россия 1» розповів про те, партія «Свобода» нібито розробила дизайн купюри номіналом 1000 гривень із портретом Адольфа Гітлера.
РЕН ТВ проілюстрував сюжет про українських військових кадрами бойовиків з «Оплоту»
Журналісти російського телеканалу РЕН ТВ сюжет про перебування українських військових у Артемівську проілюстрували кадрами із окупованого Донецька, знятих у жовтні 2014-го року.
Lenta.ru перекрутила доповідь комітету британського парламенту щодо України
Російське інтернет-видання заявило, що «у британському парламенті засудили втручання ЄС в ситуацію в Україні».

Автори

С
Г
К