Саботаж, корупція й безвідповідальність виконавців гальмують медіареформи в Україні
Члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики оцінили результативність своєї роботи протягом 2015 року.
Наталя Гуменюк: «Новини “Громадського телебачення” мають бути золотим стандартом якості»
Голова ГО “Громадське телебачення» - про розбудову організації, амбіції «Громадського International», скандал із Романом Скрипіним та ліцензії на супутник та кабель.
Беззуба прес-конференція президента з вертепом
Чергова прес-конференція Президента України, що відбулася 14 січня, на одне з різдвяних свят — святого Василя, залишила сумне враження. Коротка, малоінформативна, з нудними й беззубими запитаннями журналістів і з довгими неконкретними відповідями глави держави. І навіть вертеп по її завершенню не покращив настрою.
Зупинити реформу суспільного мовлення в Україні вже неможливо. Хіба що загальмувати
Аналіз реформування державного мовлення України на суспільне за 2015-й рік та міжнародний досвід
Александр Харебин: В НТКУ на 1400 человек отпусков скопилось почти на 400 лет
Первый заместитель генерального директора НТКУ — о ходе реформирования государственного вещания в общественное
Реформа парламентських ЗМІ: комерціалізація або ліквідація
Реформування парламентських друкованих засобів масової інформації стане поштовхом для реформи державної й комунальної преси органів державної влади та місцевого самоврядування України. Такої думки дійшли учасники слухань Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики на тему «Реформування парламентських засобів масової інформації».
Закон про прозорість медіавласності: чи дізнаємося, «хто кому Рабінович»
Імплементація закону залежить не тільки від дієвості Нацради, а й від бажання народних обранців, державних органів та громадських організацій контролювати виконання цього закону, вважають опитані «Телекритикою» народні депутати.
Владимир Ландик: «Ирта» ничего не смогла забрать из Луганска — ни единого болта
Собственник «Народного телевидения Луганщины “Ирта”» Владимир Ландик — о развитии информационного пространства на волонтерском порыве и об обиде на власть
Репортери без прописки
Міністерство інформаційної політики хоче лібералізувати реєстрацію іноземних журналістів, узявши її під свій контроль.
Залік Комітету свободи слова
Що зробив і чого не виконав за свою другу сесію парламентський Комітет із питань свободи слова та інформаційної політики й на чому йому слід сконцентрувати свої зусилля в наступній сесії

Автори

С
Г
К