Як розпізнати політичну джинсу
В Україні немає політичної сили, яка б не промишляла прихованою рекламою. Якщо ви цікавитесь політикою, важливо пам’ятати кілька ознак та закономірностей, що допоможуть вам не втрапити на гачок політичної джинси.
Як розпізнати джинсу в інтернеті
Ринок онлайн-джинси молодий і швидко міняється. В інтернет-виданнях немає загальноприйнятих правил і стандартів. Як не дати себе обманути, водночас не впадаючи в параною?
Як розпізнати приховану рекламу в телепрограмах
Немає нічого поганого у прагненні компанії чи бренду знайти оптимальний спосіб присутності в телевізійному ефірі. Прикро, коли вони намагаються обманути і впарити щось глядачам
Як розпізнати джинсу в теленовинах
Миколаївський завод поршневих кілець виходить в ефір. Кільканадцять найтиповіших ознак комерційних замовних матеріалів у новинах українських телеканалів
І все ж таки: чи блогери є журналістами?
Це питання стає не таким банальним і заїждженим, коли від відповіді на нього залежить, чи може блогер претендувати на зарплатню або гонорар.
Як розпізнати джинсу в газеті
Вміння ідентифікувати приховану рекламу, напевно, ні для кого не буде зайвим. Кільканадцять більш чи менш явних ознак замовного матеріалу.
Дурналістика, або мистецтво передирання
Зледачілі журналісти дедалі частіше відтворюють повідомлення піарників без змін. Британці запустили сайт, який допомагає визначити, чи є матеріал оригінальним, чи переписаним із прес-релізів.
«Многа буков»? От і добре
Розвиток онлайн-медіа призводить до занепаду великих форм журналістської творчості та водночас дає надію на їх відродження в новій якості. Огляд інструментів для зручного читання довгих текстів.
Anti-Social Media: як НЕ любити соціальні медіа
Блог Джея Долана смалить напалмом по виразках онлайн-суспільства.
Думка: Чи варто френдити й коментити свою дитину?
Бажання батьків захистити їхніх дітей у мережі не повинне перетворюватись на гіперопіку та нав’язливість.

Автори

С
Г
К