Offshore: за межами журналістики
Порушення стандартів інформаційної журналістики під час висвітлення розслідування зв’язків високопосадовців із офшорними компаніями в новинах «Інтера», «1+1», СТБ, ICTV, «України», «UA: Першого», 5-го каналу впродовж 4–10 квітня 2016 року.
«Яндекс. Новости»: как устроена работа сервиса
Как сообщения СМИ попадают в «Яндекс. Новости» и какие факторы влияют на топ-двадцатку сервиса — об этом рассказала руководитель проекта «Яндекс. Новости» Татьяна Исаева
Кишенькові новини
Телеканали затято захищають або піарять «своїх» та не менш затято воюють з «чужими». Про дотримання журналістських стандартів не йдеться взагалі. Огляд висвітлення порушень стандартів журналістики у підсумкових щотижневиках ICTV, «України», «1+1», «Інтера» та 5-го каналу за 29 березня 2015 року.
Один проти всіх і всі проти одного
Як «Плюси» рятували імідж власника Ігоря Коломойського. Огляд висвітлення порушень стандартів журналістики в підсумкових тижневиках ICTV, «України», «1+1», «Інтера» та 5-го каналу за 22 березня 2015 року.
Кто хочет сегодня поработать? «Інтер» та «Україна»!
Піар-епопея Дмитра Фірташа в українських ЗМІ триває. Огляд висвітлення порушень стандартів журналістики у підсумкових щотижневиках ICTV, «України», «1+1», «Інтера» та 5-го каналу за 15 березня 2015 року.
Дороги «Інтера» та «України» ведуть у Відень
Обидва канали розповіли про план порятунку для України, створення якого ініціював Дмитро Фірташ. І якщо вихід кількахвилинного паркетного сюжету в «Подробностях недели» має свою логіку (канал належить Фірташу), то от джинса в «Событиях недели» поки що незрозуміла. Огляд висвітлення порушень стандартів журналістики у підсумкових щотижневиках ICTV, «України», «1+1», «Інтера» та 5-го каналу за 8 березня 2015 року.
Мода замовної благодійності
«Вірус» вразив і «Подробности недели». Якщо раніше редакція робила звичайну джинсу для «Опозиційного блоку», то цього разу розповіла про благодійників із цієї політсили. Огляд порушень стандартів журналістики в підсумкових щотижневиках ICTV, «України», «1+1», «Інтера» та 5-го каналу за 1 березня 2015 року.
Ляшко повертається
Після нетривалого затишшя редакція «Подробностей недели» на «Інтері» знову почала джинсувати Олега Ляшка та його партію. Огляд порушень стандартів журналістики в підсумкових тижневиках ICTV, «України», «1+1», «Інтера» та 5-го каналу за 22 лютого 2015 року.
«Плюси» та «Україна» повелись на фейк про Путіна та олівець
Огляд висвітлення порушень стандартів журналістики у підсумкових щотижневиках ICTV, «України», «1+1», «Інтера» та 5-го каналу за 15 лютого 2015 року.
Захисники «опозиційного блоку»
Член фракції Вадим Рабінович взагалі влаштував собі турне в підсумкових випусках — спочатку з’явився на каналі Ахметова, а потім — у підопічних Льовочкіна. Огляд висвітлення порушень стандартів журналістики в підсумкових щотижневиках ICTV, «України», «1+1», «Інтера» та 5-го каналу за 8 лютого 2015 року.

Автори

С
Г
К