Без «дулі в кишені». Як ЗМІ й активістам взаємовигідно співпрацювати одне з одним
Чому журналісти часто ігнорують діяльність громадських організацій і в чому полягають помилки активістів у комунікації зі ЗМІ.
Імплементація прозорості медіавласності – реальна перспектива?
Прийнятий парламентом і підписаний президентом закон, який вимагає показати кінцевого бенефеціарного власника українських телерадіоорганізацій і провайдерів програмних послуг, викликав схвалення в Раді Європи і осудження представниками телеканалів. Як досягти справжньої прозорості так, щоб це було вигідно і суспільству, і самим власникам?
Крим. Інформаційне гетто
Найближчі перспективи для місцевої кримської журналістики вкрай негативні. Станом на зараз усе свідчить, що журналістів будуть і далі агресивно переслідувати згідно з законодавством РФ, а це означає подальші кримінальні справи, високі штрафи, обшуки й допити.
Від убивства Бузини до зарплат депутатів: журналістські стандарти у квітні
Українські інформаційні сайти в гонитві за кількістю новин мало уваги приділяють верифікації даних і подачі балансу. Моніторинг Інституту масової інформації.
Не так страшна пропаганда…
Нейтралізувати російський вплив на український медіапростір і суспільство можна без зайвих і непотрібних потуг
Інформаційна пуповина з Москвою
Українські інформагенції, а за ними й ЗМІ надалі підключені до «наркологічної голки» московських «першоджерел», поширюють контент та приховані меседжі ворожої до українців держави, тим самим поглиблюють інформаційну залежність та обмеженість України
Медіакамінці для переселенських гетто
Переселенці як люди в нових умовах загострено сприймаються новим оточенням та журналістами. ЗМІ мають усвідомлювати свою важливу роль у процесі адаптації кримчан і вихідців із Донбасу в інших регіонах України
Чому не люблять журналістські стандарти?
Про повне дотримання журналістських стандартів в Україні говорити годі: журналісти або фізично не мають на це достатньо часу, або мусять підкорятися наявним у виданнях корпоративним «правилам» та «редакційним політикам».
Українські фронти інформаційної війни
Чи є механізми боротьби з корумпованими ЗМІ, які спотворюють об’єктивну реальність
Можемо, коли хочемо, але можемо не завжди
Неспокійний 2013-й у розрізі дотримання стандартів журналістики в Україні

Автори

С
Г
К