Путін працює на Медведчука, телеканали Медведчука — на Путіна. Огляд проникнення російської пропаганди в українські медіа в червні 2019 року
Російська влада активно включилася в парламентську виборчу кампанію в Україні, намагаючись нав’язати свій порядок денний та перетворити її на вибір між «хорошою» та «поганою» політикою стосовно Росії та окупованого Донбасу.
Зеленський, так Зеленський… Огляд проникнення російської пропаганди в український інформаційний простір у травні 2019 року
Обрання Президентом України Володимира Зеленського примусило Кремль шукати аргументи і пояснення для своїх громадян, чому політику і ставлення до України змінювати не варто. При цьому саме Медведчук виступив у травні найбільш активним спікером – ретранслятором російської пропаганди в українському інформаційному просторі.
Пропагандистська криза
Перемога Володимира Зеленського остаточно зруйнувала пропагандистський наратив Кремля про «внутрішню кризу», «громадянську війну», «фашистський переворот» в Україні. Криза колись багатої уяви та дефіцит антиукраїнських ідей змушує Кремль удавати, ніби нічого не змінилося. Проросійським українським ЗМІ та спікерам, споживачам і ретрансляторам російської пропаганди, все важче виконувати свою функцію у країні, де 73 % політично активних громадян так чи інакше не вірять їхнім розповідям та «новинам». Огляд проникнення російської пропаганди в український інформаційний простір у квітні 2019 р.
Реекспорт російської пропаганди: напрямки
Огляд проникнення російської пропаганди в український інформаційний простір за 26 лютого — 1 квітня 2019 р.
Росіян та українців переконують, що Україні вже нічого не допоможе
Протягом січня-лютого 2019 року російські медіа намагалися створити враження, що в Україні от-от розпочнеться «релігійна війна», а президентські вибори обов’язково завершаться масовими фальсифікаціями та новим масштабним повстанням. Деякі українські ЗМІ та політики використовували ті ж самі меседжі, приклади та прогнози.
Путін намагається диктувати порядок денний президентських виборів в Україні
Останні два місяці 2018 року виявилися насиченими подіями, які безпосередньо впливали на стан українсько-російських відносин. Та провал численних прогнозів про ситуацію в Україні ставить питання про те, чи зможе Росія впливати на вибори в Україні без нових політичних рішень.
Не Захарченком, так Томосом
Російська пропагандистська активність на українському напрямку та проникнення меседжів російської пропаганди в українські ЗМІ різко зросли в серпні — жовтні.
“Who hasn’t got the idea will get it anyway”: Russian propaganda on Ukrainian television
Final report on results of monitoring and analysis of the ways and means of penetration of the Ukrainian media environment by Russian propaganda and manipulation between February 2017 – August 2018.
«Кто не понял, тот поймет…»: російська пропаганда в українському телепросторі
Звіт за підсумками дослідження проявів політичних маніпуляцій та пропаганди російських ЗМІ в українському телепросторі протягом лютого 2017 — серпня 2018 рр.
Тимошенко заспівала пісню Кремля про «напад України на Донбас»
Огляд проявів російської пропаганди в українському інформаційному просторі в липні 2018 року.

Автори

С
Г
К