Надія Парфан: Кінофестиваль «86» відкриватиме нові імена в українській документалістиці
Співзасновниця Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» — про підготовку дебютного національного конкурсу та індустріальні засади кінодокументалістики
Польський досвід для українських кінотеатрів: як об’єднуватися та зміцнювати галузь
Менеджери українських кінотеатрів знову хочуть об’єднатися в асоціацію. Які аспекти роботи їм необхідно узгодити і чим їм може бути корисним польський досвід?
Українська «Молодість»: повна свобода
Наше кіно залишається цілковито аматорським, тож вітчизняні кінематографісти — поза рамками, зазначає кінокритик Ігор Грабович. Він, а також Сергій Васильєв та Олександр Гусєв поділилися з MediaSapiens думками про найкращі українські фільми 45-го фестивалю «Молодість».
Інтернет для кінокритиків: на межі добра та зла
Що означає профанація в медіа для кінокритики, як вона пройшла випробування пошуковиками і хто визначає професійний статус таких авторів, ішлося під час дискусії «Кінокритика 2.0» в рамках кінофестивалю «Молодість»
Володимир Рунець: «Я не бачу сенсу їздити в багажнику й нелегально знімати те, що буде на користь Україні»
Воєнкор каналу «24» — про свободу слова в зоні воєнних дій на Донбасі, власний документальний фільм і думки під час обстрілів
Від мультим до десакралізації професії журналіста
Молодіжна школа за програмою MyMedia підбиває перші підсумки. За три місяці навички медіаграмотності тут отримали 178 школярів із різних регіонів України
Сергій Рахманін: «Розчарування минають, а журналістика й Україна залишаються»
Заступник головного редактора тижневика «Дзеркало тижня. Україна» – про початок співпраці з ТВі, телевізійний досвід і про те, чому варто писати казки про політику.    
СОР16: ВІД ГЛОБАЛЬНИХ КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН ЖУРНАЛІСТАМ НІ ХОЛОДНО НІ ЖАРКО
ГПУ звинувачує Юлію Тимошенко у зловживанні коштами від продажу квот за Кіотським протоколом. Може, хоча б тепер ЗМІ зацікавляться навколокліматичною темою? Саміт зі змін клімату COP16, що напередодні відбувся в Мексиці за участі 192 держав, не став серйозним інформаційним приводом для ЗМІ більшості світу і України зокрема.

Автори

С
Г
К