У центрі криз. Що з життя України цікавить світові медіа
Заборона на в’їзд Юлії Самойловій, убивство Вороненкова та блокада Донбасу — ці теми порушували закордонні медіа.
Подарунок діаспори. Чому «Гіркі жнива» не сподобалися закордонним критикам
Фільм Джорджа Менделюка змусив світові видання порушити тему Голодомору. Утім, оглядачі вважають, що ці історичні події потребують більш «переконливого і відповідального відображення».
Про ейджизм і сексизм. Що медіа побачили в заступниці міністра енергетики
Із українських ЗМІ можна було дізнатися, що новопризначеній Наталії Бойко 27 років і вона – «юная звезда нашей евроинтеграции».
Як The Guardian висвітлює українські скандали та корупцію
Із The Guardian Україна за півроку пройшла всі стадії «медійного роману»: починаючи від редакційних матеріалів про українську кризу й завершуючи розгромними, але фейковими блоговими дописами про економічні зв’язки з Росією. Чого ж усе-таки більше в матеріалах британської газети: об’єктивної критики чи «гібридної війни»?
Андрій Куликов: «В умовах війни ми малюємо образ ворога або образ недоукраїнця»
Як дотримуватися журналістських стандартів під час війни, кому варто надавати слово та яке значення мають вислови «запеклий» та «жорстокий бій» — про це розповідав журналіст і телеведучий Андрій Куликов під час свого виступу в Українському католицькому університеті.
Правила репортажу Павела Решки: «Навпроти квартири Путіна я побачив путінську Росію»
Польський репортер, який працював на Майдані, в Криму та на Донбасі, не радить марнувати час на інтерв’ю з політиками, а натомість шукати джерела, метафори й деталі.

Автори

Г
С
К