YouTube — король інтернету. Що і як найбільше дивляться українці
Експерти компаній Google Ukraine та «1+1 медіа» на 1+1 Digital Weekend поділилися своїми знаннями про YouTube.
Палітра фейків. Як українські медіа тиражують неправду
Навмисні «вкиди», неперевірена інформація, сумнівні джерела та фальшиві ілюстрації — усе це призводить до поширення фейків
Проблема в кармане: почему смартфон стоит использовать аккуратно
Монохромный режим и отказ от «мусорного контента» в соцсетях — о результатах эксперимента со смартфоном.
Может ли Facebook заменить СМИ в будущем
Социальная сеть заменяет средства массовой информации, подкупая оперативностью, информацией из первых рук и эксклюзивом.
От развлечений до бизнеса: эволюция социальных сетей
Еще пару лет назад вполне можно было сказать, что проводить время в соцсетях — занятие бесцельное и бессмысленное. Сегодня соцсети — мощнейшие инструменты для продвижения и зарабатывания денег
Заджинсовані. Як і де рекламують себе кандидати на мерське крісло у Києві
В інтернет-ЗМІ можна побачити чимало матеріалів із ознаками замовності, які розповідають про передвиборчу діяльність кандидатів на пост мера Києва - Геннадія Корбана, Борислава Берези, Сергія Думчева та Сергія Гусовського
«Свобода слова – не є абсолютною цінністю. Абсолютна цінність – людське життя»
Чи доцільно обмежувати свободу слова в умовах війни – на це питання шукали відповіді учасники дискусії «Свобода слова vs Пропаганда», яка відбулась в рамках фестивалю документальних фільмів Docudays у Києві.
Георгій Почепцов: «Дорослі журналісти вимирають як клас»
Про інформаційну тривожність, феномен «цензури шумом», а також про українську безлідерну революцію розповідає Георгій Почепцов, експерт з інформаційної політики та комунікаційних технологій.
Висвітлення збройного конфлікту. Поради для журналістів
Який юридичний статус має журналіст у військовому конфлікті, чому нотатки в полі треба робити винятково простим олівцем та скільки років потрібно, щоб конфлікт остаточно завершився – ці та інші питання обговорювались під час семінару «Робота журналістів та висвітлення виборів у зонах конфлікту».
Борис Горецький: У Білорусі газеті можуть винести попередження навіть за граматичну помилку
Прес-секретар Білоруської асоціації журналістів Борис Горецький розповів в інтерв’ю MediaSapiens про порушення прав журналістів і тиск влади на ЗМІ, а також про висвітлення теми смертної кари й теракту в мінському метро 2011 року.

Автори

Г
С
К