Висвітлюючи корупцію, акцент краще робити на жертвах, а не на інституціях – журналістка-розслідувачка Шеріл Рід
Чому українським журналістам-розслідувачам важче працювати, ніж американським, та яка роль профільної освіти в підготовці журналіста – в інтерв’ю MediaSapiens розповіла журналістка-розслідувачка із США Шеріл Рід.
«Журналісти мають менше твітити», — виконавчий директор фактчекінгового проекту PolitFact
В інтерв’ю MediaSapiens виконавчий директор провідної американської фактчекінгової організації PolitiFact Аарон Шарокман розповів, яких помилок припустилися журналісти під час висвітлення виборчої кампанії у США, та дав рекомендації, як робити фактчекінг якіснішим.
Журналістка газети Die Presse: «В Австрії проблема полягає в співучасті журналістів і політиків – між ними бракує дистанції»
Про Україну в австрійських ЗМІ та фінансові і політичні проблеми останніх – в інтерв’ю MediaSapiens розповіла журналістка-міжнародниця австрійської газети Die Presse Ютта Зоммербавер.
Оцифровані спогади, або Як творити усну історію
Якими є особливості інтерв’ю як методу усної історії і де шукати цікаві архіви зі спогадами очевидців.
Освіта фотожурналіста в Данській школі журналістики: чого навчають і як подати заявку
На програмах із фотожурналістики в Данській школі медіа і журналістики навчають репортажної, журнальної фотографії та веб-документалістики. В основі навчання — практика та експериментування.
Анатолій Марциновський: В Україні бракує міжнародних журналістів, які би спеціалізувалися на Росії чи США
Чому міжнародна журналістика залишається другорядною для українських медіа і яким темам ЗМІ мали би приділяти більше уваги – в інтерв’ю для MediaSapiens розповідає Анатолій Марциновський.
13 інструментів мобільної журналістики
Репортер і медіатренер Гай Деген рекомендує мобільні додатки для журналістів, щоби працювати з аудіо, відео, фото та стрімінгом.

Автори

С
Г
К