Злі та смішні: як американська преса використовує гумор
Чому іронія та сарказм стали незамінним інструментом колонок і редакційних матеріалів.
Не просто малюнки: карикатури в американських медіа
Карикатуристика не лише пережила випробування технологіями та часом, але і знайшла нове життя в добу соціальних медіа.
Угорська журналістка: Уряд не ухвалює диктаторські закони, а просто скуповує засоби масової інформації
Едіт Інотай (Edit Inotai), колишня редакторка опозиційної угорської газети Népszabadság, в інтерв’ю MediaSapiens розповіла про наступ на свободу медіа, поляризацію ЗМІ в Угорщині та роль журналістів у поширенні конспірології про «План Сороса».
Американський журналіст Джозеф Фентон: «Мені подали кулю і сказали, що наступного разу вона буде в моєму серці»
Які сьогодні головні виклики для політичної та фінансової незалежності журналістів у США — розповідають медіаменеджери Джозеф Фентон і Стів Єлвінгтон.
Донбас: яких тем шукають іноземні кореспонденти?
Під час «Донбас Медіа Форуму» журналісти з Польщі, Сполучених Штатів та Росії розповіли про особливості роботи на сході України та редакційну політику своїх видань у висвітленні конфлікту.
Фальшиві солдати в американських медіа
Популярного американського ведучого Брайяна Вільямса відсторонили від роботи через спотворення фактів у час війни в Іраку. Це призвело до нового витка в серії скандалів довкола «фальшивих ветеранів». За останнє десятиріччя американські медіа так часто стикалися з проблемами вигаданих подвигів, що були змушені створити спеціальні організації для боротьби з ними.
Фергюсон у світових медіа
Двадцять два постріли в Майкла Брауна призвели не лише до смерті хлопця, але й до потужного соціального вибуху в США. В американських ЗМІ вбивство розглядається в першу чергу як інцидент расової дискримінації та нерівності етнічних груп. Іноземні медіа акцентують увагу на перевищенні повноважень полісменом, а також заявляють про кризу цінностей у Сполучених Штатах.

Автори

С
Г
К