Дніпропетровський «11 канал» є лідером за дотриманням балансу думок у південно-східному регіоні України - Моніторинг ГО «Телекритика»
За результатами моніторингу телеканалів п’яти областей сходу і півдня України за період квітень-липень, який здійснювала ГО «Телекритика», дніпропетровський «11 канал» є лідером по дотриманню стандарту балансу думок у регіоні з показником 0,62.  Про це заявила медіаекспертка ГО «Телекритика», журналістка Громадського радіо Наталя Соколенко під час презентації моніторингу у Дніпропетровську.
Львівські канали демонструють високий рівень дотримання журналістських стандартів – моніторинг ГО «Телекритика»
У першому кварталі 2014 року львівські телеканали продемонстрували найвищий рівень дотримання журналістських стандартів порівняно із Сумською, Вінницькою, Харківською та Херсонською областями. Про це свідчать результати моніторингу регіональних телеканалів «Правда, джинса, війна і вибори», проведеного ГО «Телекритика».
Лютневі тези проти майдану
Моніторинг теленовин регіональних телекомпаній за лютий 2014 року
Від пропаганди Угоди з ЄС до шельмування євромайдану
З серпня по грудень минулого року наскрізною темою на більшості досліджуваних телеканалів була Європа. Моніторинг регіональних новин (серпень – грудень 2013-го).
Обурені хворобою
Пропагандистські прийоми замість професійних стандартів у випусках новин регіональних телеканалів у липні 2013-го.
Громадське радіо запрошує прочитати Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС
За місяць до Саміту у Вільнюсі «Громадське радіо» представило перший випуск зі спеціального циклу програм під назвою «Читаємо Угоду про Асоціацію».
Сезонне затишшя
В ефірі регіональних телеканалів – спад замовних сюжетів. Моніторинг місцевих телеканалів за червень-2013
«Громадське радіо»: «Українці мають позбутися звички казати «Дай мені!»
21 серпня відбувся запис першого ефіру «Громадського радіо», який стане доступний на сайті проекту за день. Як записували перший випуск програми «Якщо» «Громадського радіо» – в репортажі «ВідеоТеКи».
«Громадське радіо» записало перший ефір і почало збирати гроші
21 липня учасники онлайн-проекту «Громадське радіо» записали перший ефір, який буде доступний на сайті за два дні. Як повідомляється на сторінці проекту у facebook, проміжок часу між записом і ефіром пояснюється тимчасовим обмеженням технічних можливостей.
«Громадське радіо» почало розміщувати свої подкасти на тестовому сайті
Проект «Громадське радіо» запустив свій тестовий сайт hromadskeradio.org. Про це повідомив у своєму блозі на «Українській правді» Кирило Лукеренко.

Автори

С
Г
К