Пам’ятати про померлих, дбати про живих. Порушення прав журналістів у січні — березні 2016 року
Моніторинг ГО «Телекритика» порушень прав журналістів за січень — березнь 2016 року.
Настя Станко: Топ-менеджери ЗМІ не переймаються тим, щоб навчити журналістів працювати в зоні бойових дій
Журналістка «Громадського телебачення» коментує результати опитування журналістів, проведене ГО «Телекритика» в 2015 році, «Забезпечення редакціями безпеки журналістів під час відряджень у зону конфлікту».
Спасибі, що живі
2015-й — рік війни, виборів, арештів та всемогутності спецслужб — для українських ЗМІ. Річний моніторинг порушень прав журналістів від ГО «Телекритика».
Як порушували права журналістів у липні — жовтні 2015-го
Журналіст на дільниці — до нападу й побиття. Така народна прикмета порушень прав журналістів. А також новини принтера Міноборони. Про ці та інші зловживання — в моніторингу «Телекритики» за липень — жовтень 2015 року.
Чотири місяці без Сергія Ніколаєва, півроку підвалу для Марії Варфоломєєвої
А також Крим без права на вільні ЗМІ, синдром Коломойського та окремі правила для журналістів на війні. «Телекритика» підбиває підсумки першого півріччя 2015 року й переконує: цей рік багато в чому був трагічний та важкий для ЗМІ. Але водночас застосування фізичної сили до журналістів призвели до звільнення високих чинів. Моніторинг порушень прав журналістів за січень — червень 2015 р.
Півострів Крим — без права на ліцензію та Ефект Андрушка
Моніторинг «Телекритики» з порушень прав журналістів за січень — березень 2015 року.
150 днів без(виході) виходу
Саме страх викрадення й незаконного утримування, а не бойові дії призвели до того, що українські журналісти не працюють на територіях, контрольованих бойовиками «ДНР» та «ЛНР». Тобто не можуть виконувати свою основну функцію — інформувати населення про те, що відбувається на частині української території, там, де взагалі мало що відомо про справжній стан речей.

Автори

С
Г
К