Terrorism is not harder to cover than war or famine, – Tarik Kafala, Controller of Languages at BBC World Service
“Standards are our only value. If we don’t have that, we should go home and do something else”, - says Tarik Kafala. In an interview with MediaSapiens, he told the main plans and challenges that the BBC World Service is currently facing.
Висвітлювати тероризм не складніше, ніж війну чи голод, — Тарік Кафала, директор мовних служб BBC World Service
«Стандарти — це наша єдина цінність. Якщо ми цього не матимемо — тоді нам усім слід розходитися по домівках і робити щось інше», — каже Тарік Кафала. В інтерв’ю MediaSapiens він розповів про головні плани й виклики, які стоять нині перед Всесвітньою службою ВВС.
Кінець епохи «ВКонтакте» в Україні? Огляд подій у світі нових медіа за 11-31 травня
Марк Цукерберг нарешті закінчив Гарвард. The Guardian опублікувала інструкції, якими керуються модератори Facebook. В Україні заблокували доступ до «Вконтакте» та «Одноклассников». Instagram взяла ще більше від Snapchat.
Сергій Жадан: Мова ненависті — це мова слабаків
Про це під час дискусії «Мова ворожнечі в літературі й медіа», що відбулася в рамках «Книжкового арсеналу», заявив сучасний український поет Сергій Жадан. Він переконує, що речі потрібно називати своїми іменами, як-от терористів — терористами, проте, на його думку, українці мають стати прикладом того, як слід говорити з позиції сили, а не слабкості.
Норвезькі журналісти пролили світло на вбивство, яке поліція не змогла розкрити за півсторіччя
У листопаді 1970 року в глухій місцині норвезької долини Ісдален було виявлено частково спалений труп жінки. Таємничі обставини загибелі нагадують сюжет детективу Агати Крісті: поліція так і не змогла встановити причину смерті. Тепер журналісти телерадіокомпанії NRK вирішили продовжити це розслідування.
Інформаційному впливу Кремля найефективніше протидіє громадянське суспільство – дослідження ГО «Детектор медіа» (ВІДЕО)
Індекс інформаційного впливу Кремля засвідчує, що у чотирьох країнах — Україні, Грузії, Угорщині та Чехії — медіапростір є сприятливим для російського впливу, однак найкращий опір йому чинить громадянське суспільство. Якщо говорити про політичну відповідь, то лідером у протидії пропаганді серед чотирьох країн є Україна.
Як уникнути фейків — інструкція Facebook. Огляд подій у світі нових медіа за 21 квітня — 10 травня
Кількість користувачів Facebook сягнула майже двох мільярдів, Instagram — 700 мільйонів. Facebook продовжує боротися з фейками та екстремістським контентом, а також планує платити виданням за створення відеоконтенту. Тим часом Twitter та Bloomberg запускають новинний канал.
«Лікарі виписували незаконні рецепти, отримуючи за них по $200 готівкою» — лауреат Пулітцерівської премії Ерік Ейр про опіоїдну кризу в США
Журналіст The Gazette-Mail Ерік Ейрдовів, що діяльність фармацевтичних компаній призвела до великої кількості передозувань і смертей мешканців штату Західна Вірджинія, за що отримав Пулітцерівську премію. Він розповів MediaSapiens, чому лікарі виписували рецепти на сотні знеболювальних для своїх пацієнтів, та як дізнався про історію Мері Кетрін Маллін, котра померла від передозування.
Про «порнопомсту», альтернативну стрічку новин і вбивство у Facebook
Компанія Facebook упровадила позначку «суперечливий контент» і тестує альтернативу стрічці новин, а Instagram оголосила про одну з найбільш очікуваних інновацій. Огляд подій у світі нових медіа за 20 березня — 20 квітня.
Навіть ми не можемо передбачати майбутнє — продюсерка CNN Дайана ЛаПоста
Продюсерка та авторка CNN Дайана ЛаПоста (Diane LaPosta) в рамках Digital Disruption Forum розповіла про те, як стрімкий розвиток соцмереж вплинув на алгоритми збору інформації та ландшафт роботи журналістів корпорації.

Автори

С
Г
К