Дивні новини. Огляд тижневиків 15–17 березня 2019 року
Для Бойка створили новий піар-майданчик, Порошенка звинувачують у дружбі з молдавським авторитарним багатієм, а Тимошенко пообіцяла, що все буде добре. Як і про що розповідали підсумкові програми «Інтера», ZIK, 5-го каналу, ICTV, «України» та «1+1».
Не плачте, ви — найкращі! Огляд тижневиків 8–10 березня 2019 року
Відчуття собівартості газу, «День гніву» і Порошенко власною персоною. Як і про що говорили інформаційно-аналітичні підсумкові програми «Інтера», ZIK, 5-го каналу, ICTV, «України» та «1+1».
Бомбануло. Але не для Олега Панюти. Огляд тижневиків 1–3 березня 2019 року
Психоаналіз, розкрадання, піар, корупціонери, які задовбали, й парочка інформаційних бомб. Як і про що повідомляли інформаційно-аналітичні підсумкові програми «Інтера», ZIK, 5-го каналу, ICTV, «України» та «1+1».
«Мы не сахарные». Огляд тижневиків 22–24 лютого 2019 року
«Україна» відбілює компанію свого власника, кидаючи тінь на журналістів «Радіо Свобода». ICTV цитує настанови Кучми майбутньому президенту. На «Інтері» Бойко на Бойку сидить і Бойком поганяє.
Президент Маріуполя. Огляд телетижневиків 15–17 лютого 2019 року
«Україна» атакує «Приват», більшості тижневиків не знадобилася свіжа соціологія, а 5 канал викриває адвокатів Мангера.
Запах виборів. Огляд тижневиків 8-10 лютого 2019 року
Крим — український, весна переможе, а літній час — загроза для чесних виборів. Про що говорили інформаційно-аналітичні програми «Інтера», ZIKа, 5 каналу, ICTV, «України» та «1+1».
Від Крут до Москви. Огляд тижневиків 1–3 лютого 2019 року
Помпезні з’їзди, обурені соціологи, «що ви відчуваєте, подавши документи?», Ляшко-герой і зустріч Тимошенко з фермерами.
«Я ведь клоун, правда?» Огляд тижневиків 25–27 січня 2019 року
З'їзди, рейтинги, бариги і трохи шоубізу. Як про виборчу кампанію розповідали інформаційно-аналітичні тижневики «Інтеру», ЗІКу, 5-го каналу, ICTV, «України» та «1+1».
Між Бойком, Вілкулом і нечистю. Огляд тижневиків 18-20 січня 2019 року
«Інтер» дозволив собі перший наїзд на «Томос-тур», ICTV хвалив Гриценка, а «1+1» ігнорував передвиборну тематику. Як і про що говорили інформаційно-аналітичні тижневики «Інтера», ZIKа, 5 каналу, ICTV, «України» та «1+1».
Радість, страх, біль, надія і трохи Зеленського. Огляд тижневиків за 12-13 січня 2019 року
Томос, врятований лижник і не так багато Зеленського, як могло би бути. Про що говорили «Перші про головне. Деталі» (ZIK) та «ТСН. Тиждень» («1+1»).

Автори

Г
С
К