Набір популіста й курочка з Кентуккі. Огляд тижневиків 23–25 листопада 2018 року
«Україна» нарешті зауважила розкол в «Опоблоці», а «1+1» нагнітав емоції через відкриття KFC у Будинку профспілок.
Непомічений розкол «Опоблоку». Огляд тижневиків 16-18 листопада 2018 року
«Інтер» розповів про об’єднання двох партій, якого насправді немає, а «Україна» не сказала про альянс Бойка з Рабиновичем ні слова.
Система своїх не здає. Огляд тижневиків 9-11 листопада 2018 року
А «Україна» впритул не помічає об’єднання Бойка з Рабиновичем.
Пси митрополита Онуфрія. Огляд тижневиків за 2–4 листопада 2018 року
Коломойського на «1+1» назвали чи то мухою, чи котлетою, а глядачі «Інтера» дізналися, що Юрій Бойко думає про Ангелу Меркель.
«Це пекло пекельне, дивитись не варто». Огляд тижневиків 26–28 жовтня 2018 року
Глядачам запропонували уявити себе вівцями у фурі без їжі й води. Про що говорили інформаційно-аналітичні тижневики «Інтера», ZIKу, 5-го каналу, «України», ICTV та «1+1».
Бойко українською. Огляд тижневиків 19–21 жовтня 2018 року
Стрілянина в Керчі, церковні перспективи і зростання ціни на газ.Про що говорили інформаційно-аналітичні тижневики «Інтера», ZIKа, ICTV, 5-го каналу, «України» та «1+1».
Затомосилося. Огляд тижневиків 12-14 жовтня 2018 року
Вибухові інформаційні приводи — Ічня, томос, ПАРЄ. Як і про що розповідали інформаційно-аналітичні тижневики «Інтера», ЗІКа, ICTV, 5 каналу, «України» та «1+1».
Тупий і ще тупіший. Огляд ток-шоу за 1-7 жовтня 2018 року
«Тупий і ще тупіший», — так один з гостей одного з ток-шоу висловився про представників МЗС. Та іноді може здатися, що саме так спікери багатьох шоу сприймають глядачів і аудиторію. Останнім можна брехати, нав'язувати пропаганду, ними можна непомітно чи відверто маніпулювати. Мова, «русскій мір», медицина, економіка, свобода слова — на початку жовтня ток-шоу зірвали джек-пот гучних тем. Парадокс в тому, що багато зі спікерів там самі виглядали не дуже розумними.
Мовні зашквари і люди в рясах. Огляд тижневиків за 5–7 жовтня 2018 року
Мову обмусолювали, політиків піарили, томос очікували, а Алла Мазур знову лякала глядачів. Як і про що розповідали інформаційно-аналітичні тижневики «Інтера», ZIK, ICTV, 5-го каналу, «України» та «1+1».
І не забудьте шапочку із фольги. Огляд тижневиків 28–30 вересня 2018 року
Що для українців страшніше — марихуана, педофіли, магнітні бурі чи «Нафтогаз»? Як і про що розповідали інформаційно-аналітичні тижневики «Інтера», ZIK, 5-го каналу, ICTV, «України» та «1+1».

Автори

К
С