Запах виборів. Огляд тижневиків 8-10 лютого 2019 року
Крим — український, весна переможе, а літній час — загроза для чесних виборів. Про що говорили інформаційно-аналітичні програми «Інтера», ZIKа, 5 каналу, ICTV, «України» та «1+1».
Від Крут до Москви. Огляд тижневиків 1–3 лютого 2019 року
Помпезні з’їзди, обурені соціологи, «що ви відчуваєте, подавши документи?», Ляшко-герой і зустріч Тимошенко з фермерами.
«Я ведь клоун, правда?» Огляд тижневиків 25–27 січня 2019 року
З'їзди, рейтинги, бариги і трохи шоубізу. Як про виборчу кампанію розповідали інформаційно-аналітичні тижневики «Інтеру», ЗІКу, 5-го каналу, ICTV, «України» та «1+1».
Між Бойком, Вілкулом і нечистю. Огляд тижневиків 18-20 січня 2019 року
«Інтер» дозволив собі перший наїзд на «Томос-тур», ICTV хвалив Гриценка, а «1+1» ігнорував передвиборну тематику. Як і про що говорили інформаційно-аналітичні тижневики «Інтера», ZIKа, 5 каналу, ICTV, «України» та «1+1».
Радість, страх, біль, надія і трохи Зеленського. Огляд тижневиків за 12-13 січня 2019 року
Томос, врятований лижник і не так багато Зеленського, як могло би бути. Про що говорили «Перші про головне. Деталі» (ZIK) та «ТСН. Тиждень» («1+1»).
Без 100 грамів і астропсихології не розберешся. Огляд тижневиків 28-30 грудня 2018 року
5 канал інвентаризував зради й перемоги, ZIK характеризував старт виборчих перегонів, «Факти тижня» опитали астрологів і нумерологів, а на «Україні» Ляшко сумнівався в існуванні Діда Мороза.
Під знаком олів'є. Огляд тижневиків 21‒23 грудня 2018 року
«Інтер» узяв інтерв'ю в ковбаси (й Бойка, звісно), «Україна» міряла індекс холодцю, а «Факти тижня» ICTV раділи червоній ікрі.
Подія тисячоліття і постановочна ковдра. Огляд тижневиків за 14-16 грудня 2018 року
Предстоятель Епіфаній, повернення Насірова та не все так просто з цінами на електроенергію. Про що говорили «Подробиці тижня з Олексієм Ліхманом» («Інтер»), «Перші про головне. Деталі» (ZIK), «Час. Підсумки тижня» (5 канал), «Факти тижня» (ICTV), «Сьогодні з Олегом Панютою» («Україна») та «ТСН. Тиждень» («1+1»).
Навіщо приходив Луценко. Огляд тижневиків 7-9 грудня 2018 року
Генпрокурор засвітився у студіях двох підсумкових програм, але не сказав нічого нового, крім обіцянок гучних розслідувань і шпильок у бік активістів.
Весь цей воєнний стан. Огляд тижневиків 30 листопада - 2 грудня 2018 року
«1+1» у тижневику пом’якшив негативну риторику, а «Інтер» нарешті звернув увагу на автокефалію.

Автори

К
С