Інтернет як дишло…
Інтернет має подвійну природу. З одного боку, він виступає інструментом забезпечення демократії. З іншого – його можуть використовувати для придушення цієї ж демократії.
Як медіа вижити в епоху цифрових технологій
Принципи роботи конвергентного ньюзруму й поради у пошуку додаткових джерел фінансування для медіа – у майстер-класі Дітмара Шантіна, керівника й засновника Інституту медіастратегій (Австрія).
ЄС – так, Росії – ні!
Іноземні журналісти переконують, що Україна має зробити все, аби підписання угоди про асоціацію відбулося. В першу чергу – звільнити Юлію Тимошенко (огляд англомовних видань).
Секрети успішного пітчингу
Аби вашу ідею було втілено на телеекрані, слід перемогти в конкурентній боротьбі й переконати канал придбати саме вашу ідею. Френк Еш розповідає, як зробити цей процес максимально результативним.
Журналістські школи BBC та Reuters: досвід і можливості
BBC і Thomson Reuters Foundation розпочинають співпрацю з «1+1 медіа» в рамках Вищої школи Media&Production
Як російські медіа бачать українсько-російські відносини. Частина ІІ
Звинувачення на адресу Володимира Путіна, критичний аналіз переваг і недоліків ЄС та МС, повага до суверенітету України – деякі російські ЗМІ насмілюються рухатися проти течії інформаційної війни (огляд російських видань).
Як російські медіа бачать українсько-російські відносини. Частина І
Російські медіа активно педалюють тему українсько-російських відносин, демонструючи ангажованість та однобокість. Причиною підвищеної уваги є заплановане на листопад підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС (огляд російських видань). 
Кордон у шоколаді
«Шоколадна війна» – у вітчизняних і закордонних медіа цей термін став афоризмом для україно-російських відносин (огляд англомовних видань)
На перехресті між політикою й релігією
Іноземних журналістів у святкуванні 1025-річчя Хрещення Київської Русі найбільше цікавила політика: роздвоєння політичного курсу України, імперські ідеї Путіна й скандал із Femen (огляд англомовних видань).
Події у Врадіївці «прославили» Україну
Країна, де процвітає корупція, а жертви незаконних дій посадових осіб не можуть домогтися справедливості – такою запам’ятають Україну англомовні читачі в липні 2013 року (огляд англомовних видань)

Автори

С
Г
К